Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet fényképezni szulésnél?

Lehet fényképezni szulésnél?

Figyelt kérdés
Novèrem nyàron fog szulni ès èn megyek be vele:)lehet bennt kèpeket csinàlni?ugy èrtem nem a durva rèsznèl,ahol erolkodik nagyon meg folyik a vèr,csak amikor màr pl pocijàn van a baba vagy èpp kibujt.Dokiktol kell engedèlyt kèrni vagy tesomat kell megkèrdezni,h ot zavarja e?
2009. márc. 3. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A tesódat kérdezd meg, róla van szó. Nekünk a teljes szülés megvan videon, a "durva részekkel" együtt. A gyerek megnézték hogyan születtek. Tetszett nekik, ugráltak a tévé előtt, hogy "ott jön a fejem...és megszülettem... és most itt vagyok" :)
2009. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesódat nem zavarja, szerintem fotózhatsz, mi is csináltunk képeket, ahogy kibújt a baba, még a köldökzsinór el sem lett vágva. :) A dokit azért nem árt megkérdezni, de hinném, hogy nem engedélyezi.
2009. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is megkérdeztük az orvost, hogy lehet-e fényképezni. Természetesen lehetett:)Nekem a barátnőm készítette a képeket, egész idő alatt bent volt. Mindent rögzített:)

2009. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha megnézel egy-egy listát a neten, ahol az van felsorolva, hogy mit vihetsz be szüléskor, akkor ott is szerepel a fényképező gép is! Szerintem is nyugodtan lehet vinni, hisz ez olyan pillanat, amit jó megörökíteni! :)
2009. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet. én pécsett szültem a klinikán, ott bármikor lehetett fényképezni. pl. én a szülőágyon voltam és közben lefotóztam a férjemet műtős ruhában. nyugodtan fotózz!
2009. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A tesód mindenképp kérdezd meg.

Mi csináltunk, mikor kibújt a baba és a hasamra tették. Szerintem a dokikat nem kérdeztük meg.

De próbáld őket ne zavarni a munkájukban, ne tarsd fel őket.

Mikor a babát elvitték mérni, férjemet kimondottan hívták, ment és fényképezett, és videóra vette a mérés, öltöztetés folyamatát.

2009. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, ha a nővéredet nem zavarja. én azért saját magamról nem szerettem volna durvább képeket, de olyan képünk nekünk is van, amikor a hasamra tették születése után. de azon én hálóingban vagyok és a pocakom látszik a baba.
2009. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!