Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fájt a császár utáni...

Mennyire fájt a császár utáni első (majd a többi) felkelés?

Figyelt kérdés
Első babám császárral született,nekem borzalmasan fájt az első felkelés,a többi sem volt jobb. Nem vagyok egy nyavajgós típus,némán tűrtem a fájdalmakat! Olvastam,hogy valakinek nem is fáj,csak izomlázszerű fájdalmat érzett! Újra babát várok,valószínűleg megint császár lesz,és rettegek,még élénken él bennem az az érzés!
2011. ápr. 2. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem az első császár nagyon rossz volt, sokat szenvedtem utána. Nagyon féltem a másodiktól ( rendes szülést terveztünk mindkétszer, mindent megtettem érte, de nem jött össze) kiborultam, mikor 12 óra vajúdás után kiderült, megint az lesz. De a varratszedésnél már futottam a doki után, rám is szólt. Ezerszer jobb volt.. talán mert annyira féltem tőle, és tudtam mi jön, nem mondom, hogy nem fájt, de közel sem volt annyira rossz, mint vártam. A méhösszehúzódástól jobban szenvedtem szoptatásnál:)
2011. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szó szerint bepisiltem a fájdalomtól, aztán visszaültem, és azt hittem, hogy soha többé nem kelek fel innen... tök égő volt. Főleg hogy eddig azt hittem, exta magas a fájdalomküszöböm, mindig mindent kibírtam, beteg se nagyon voltam.


Állítólag még szülhetek simán, de ha a következő is császár lesz, hát legyen.

2011. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia,én egyike vagyok azoknak akiknek nem fájt!

Persze ez így túlzás,mert fájt nekem is. Az első 2-3napon,de én sokkal rosszabbra számítottam. Az első felkelés volt nagyon rossz,utána is csak nehezen lassan tudtam felülni. 4nap után engedtek haza,és akkor már alig éreztem. Lehet hogy szerencsés típus vagyok,és hála az égnek azóta sincs semmi gond a hegemmel.

2011. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az első császárommal még el is voltam,az első felkelés fájt,de kibírtam.A második már brutálisabb volt,ahogy fel akartam állni az ágyról,vissza ,,huppantam,, mert azt hittem megbolondulok,úgy fájt a sebem.Kezem lábam remegett....akkor egy nagy levegő,és kínkeservesen,hasamat fogva kiegyenesedtem.A következő már könnyebben ment.Az 5. napra elég szépen tudtam poroszkálni.

Most jön a 3. császárom 5 hét múlva. Remélem nem fogja tetőzni a 2.-at,mert az nem lesz séta galopp! :S

2011. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én négy és fél hónapja szültem császárral. Maga a műtét nem volt olyan rossz mint amire számítottam de szerintem ebbe az is benne volt, hogy nagyon sokat vajúdtam és amikor megkaptam az epidurális érzéstelenítőt akkor olyan jó volt, hogy nem fájt. Engem 23:30-kor toltak be a műtőbe és 2350-re már meg volt Csenge lányom fél egyre már az őrzőben voltam. Amikor felkellet kelni az míg felültem az nagyon rossz volt de utána egész jól viseltem. Nekem a második nap volt rossz mert alig bírtam menni. Az ágyból felkelés majd egy hónapig még fájt de ha beindultam már nem volt gond. Szépen tudtam sétálni.

2011. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!