Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol vettél köntöst a szülésre,...

Hol vettél köntöst a szülésre, kórházban tartózkodásra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Apuméktól kaptam ők azt hiszem az Ázsia centerbe vették.Puha plüss nagyon szép:)
2011. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neten valaki?Árakat is tudtuk?Nem akarok sokat költeni rá itthon sosem hordok köntöst.
2011. ápr. 1. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ők 3500 forintért vették!
2011. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kínaiban vettem,ahhoz képest elég jó anyaga van,itthon nem hordok köntöst,így csak a szülésre vettem.2500 Ft volt.Egyébként nézz szét a TeszVeszen,vannak újak is fönt jó áron.

2011. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vaterán, szoptatós hálóinggel együtt volt 5000, és nagyon cuki. Még nem kaptam meg. :) Ha gondolod, elküldöm majd a honlap címüket.
2011. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén Ázsia Centerben vettük, szoptatós hálóing és köntös, 3000 volt mindkettő.
2011. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Metro-ban, FF márkájú, fehér, lila pöttyökkel. Nagyon jó puha, könnyen szárad, melegen tart, ha épp fázom. Imádom:)

Előtte soha nem szerettem a köntösöket, de ezt most 2 éve minden áldott reggel, este felveszem.

2011. ápr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!