Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyíregyházi szülésznők...

A nyíregyházi szülésznők aranyosak? Mert nincs fogadott szülésznőm, csak orvosom, és félek, hogy egy embertelen, lenéző szülésznő lesz pont az ügyeletes! Tapasztalatokat légyszíves küldjetek!

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem dr.Fábián Antal volt a fogadott dokim és vele párban volt Podlovics Tiborné szülésznő és végtelen aranyos volt. végig fogta a kezem még a varráskor is ott állt mellettem pedig 40 percig varrtak mert belső repedésem is volt, meg vágtak is.

lent az osztályon amikor felvettek háát ott a beöntést végző szülésznő elég mogorva volt, de akkor már nem érdekelt. miután szülőszobbára kerültem ott volt a dokim meg az aranyos szülésznő és ez volt a lényeg.

ki a dokid?


9 hós kisfiú anyuja

2009. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem Dr. Petróczy Ottó a dokim. Én nagyon szeretem őt,csak fogadott szülésznőm nincs. De ha ott lesz a doki,akkor csak nem fog a szülésznő állat módjára bánni velem! És a beöntés az fájt? Én jelenleg attól félek a legjobban! Tudom,hogy hülyeség,de ez van!

Szia!

2009. febr. 26. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. nekem sem volt fogadott szülésznőm, csak dokim. a szülésznő egy fiatal nő volt, valamilyen Ibolya,a teljes nevére nem emlékszem. plusz volt egy tanuló szülésznő. mindenkivel max. meg voltam elégedve. teljesen jó kezekben voltam. ne félj. aranyosak. ja és Podlovicsné az egyik ismerősöm anyukája, és nem ismer engem, de adta a drótot az ismerősömnek.... szóval biztos Ő is rendes nagyon.
2009. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok: dehogy fáj a beöntés. én meg sem éreztem, hogy betolta a csövet, jól csinálják. na meg nem te leszel az első! :) én is tartottam ettől, de nincs ott idő szégyenlősködni, meg semmire. csak el kell lazulni és kész. :) ne félj tőle, komolyan mondom nem kell!!!
2009. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval. tényleg nem kell félni. nekem sem fájt.az egészre olyan szép élményként gondolok vissza. hiányzik :((
2009. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!