Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terheseg es magasvernyomas...

Terheseg es magasvernyomas anglaiban mit tehetek?

Figyelt kérdés
londonban elek es nem tudom itt lehet e kerni a csaszart.A vernyomasom magas es felek termeszetesen szulni nem akarok agyverzest kapni!!Volt valaki hasonlo helyzetben?39hetes kismama vagyok a vernyomasom 140 es 157 kozott volt a legutobb.
2011. márc. 29. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én veszélyeztetett vagyok és 7 hónaposan inkább hazajöttem Angliából szülni,mert úgy éreztem nem figyelnek eléggé rám. Itthon bár a kórházak színvonala közel sincs az angolhoz,mégis itthon nagyobb biztonságban érzem magunkat. Bármikor fel tudom hívni az orvosomat, bemehetek hozzá a kórházba is, nekem ez sokat számít, kinnt még a sürgősségiről is elküldtek,mert nem véreztem, csak úgy szúrt belül ,hogy felállni alig bírtam. Ez nem volt elég ahhoz,hogy megvizsgáljanak.Ez az én történetem és úgy érzem jól döntöttem.


30km

2011. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem nem kuldtek el egyszer sem. Ket telefonszam is van, amit hivhatok. Korhaza valogatja. Otthon is talasz olyat, hogy elkuldenek, nem is egyet...


Kedves Kerdezo! Babazol azota? Mi volt?

2011. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem sem küldtek el soha. Volt hogy barnás folyásom volt, volt hogy fájt a hasam, volt hogy azt hittem folyik a magzatvíz, mindig vizsgáltak. Sőt, nekem nem tetszett hogy itt csak 2 uh van, én 2x előadtam a hattyú halálát hogy csináljanak uh-t, ez még az elején volt. Meg is csinálták. :) csak tudni akartam hogy rendesen méhen belül van e meg hasonlók. Mert ugye itt a 12 hetes az első...
2011. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!