Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terheseg es magasvernyomas...

Terheseg es magasvernyomas anglaiban mit tehetek?

Figyelt kérdés
londonban elek es nem tudom itt lehet e kerni a csaszart.A vernyomasom magas es felek termeszetesen szulni nem akarok agyverzest kapni!!Volt valaki hasonlo helyzetben?39hetes kismama vagyok a vernyomasom 140 es 157 kozott volt a legutobb.
2011. márc. 29. 20:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
Te figyu már, ne harizz, de Londonban nincsen orvos akitől meg tudod kérdezni?
2011. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Normál biztosítással szerintem nem lehet kérni.

Èn habár németországban élek itt csak néhány korházban lehet kérni. Szomszéd csajnak is magas volt a vérnyomása végig és simán megszült.

A magasvérnyomás vaszélyes de az nem mindegy a szülés idején milyen. Anyukámnak is extrém vérnyomása volt mindig is és még is megszült mindekettönket.

2011. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a vérnyomás amit írsz nem vészes, attól még nem kapsz agyvérzést. DE ha szülésre kerül a sor, mondd hogy nálad jellemzö a magas vérnyomás, és mérjék szülés közben. Ez orvosi kötelesség bárhol a világon megtenni föleg, ha tudnak erröl. Én is magas vérnyomásos vagyok, Ausztriában élek, és ezelött 5 évvel ,amikor az ikreimet vártam, ahogy felment a vérnyomásom rögtön vágtak. Igaz nekem 180/110 volt, de a 30. hétben megcsászároltak. Most is babót várok, és a terhesség alatt is napi 2x vérnyomás csökkentöt kapok, nagyon vigyáznak rám, de én szeretnék természetesen szülni ez által, meg is engedték,hogy megpróbáljam de folyamatosan mérnek majd szülés közben. Ha felugrik a várnyomás, ott nem mi döntünk-> irány az OP. Szorítok neked, és könnyü szülést kívánok.


egy 35 hetes km

2011. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vegig merik a vernyomasod es ha ugy itelik, hogy tul magas megcsaszaroznak.

Vizben szultem, de a vizben is mertek.


1 eves kislany anyukaja angliabol

2011. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet kerni. Es utolsonak igaza van, figyelni fognak rad. De tudtommal a 36. heten beszeltetek a szulesrol a midwife-fal, ott nem kerdezted? Mindent meg kell beszelni a midwife-fal, ne vard, hogy majd neki eszebe jut helyetted!
2011. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso a 36.heten nem volt meg magas az ertek vagy lehet,hogy csak a midwife nem akarta elfogadni mert vagy haromszor megmerte a vernyomasomat es vegul nem szolt semmit.En nekem meg halvany gozom nincs mi a normalis ilyenkor vagy mi nem.Most igy a 39.heten kuldott egy masik midwife az orvoshoz mert szerinte ez magas es a babat meg kicsinek iteltek de csak annyit mondtak,hogy jovo heten menjek vissza uhra...
2011. márc. 30. 09:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Na latod, eszrevettek, a szulesnel foglalkozni is fognak vele. De kerdezni kell mindent, ha nem tetszik valami, az asztalra kell csapni, itt lehet, sot! Sajnos csak ezt tudom javasolni, mert itt online senki nem tudja neked lerendezni. Drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2011. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, figyelni fognak rád! Én 2 hónapja szültem itt Angliában, folyton a vérnyomásomat nézték és a ctg-re is rá voltam kötve hogy figyeljék a babát. Nézd meg hétfőnként a one born every minute-t a channel4-on és látni fogod hogy figyelnek a kismamákra. Tudom hogy félelmetes meg izgulsz de nyugi!

Sok szerencsét a szüléshez!

2011. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a megnyugtato valaszokat!!
2011. márc. 30. 12:48
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy neztek meg, hogy kicsi-e a BABAD?

Csak a szokasos modszerrel, hogy megmerik a hasadat centivel?

Na a baratnomnek is ezt mondtak es 4600 grammos lett a kisfia.

Nekem meg azt mondtak, hogy hatalmas es csak 3380 grammos volt.

Ilyenen ne idegeskedj.

Vegig mernik majd a vernyomasod ha kered ha nem.

En kinzasnak ereztem a vizsgalatokat vajudas kozben.

Nezik a baba szivhangjat a vernyomasod es a lazad.

Egyszer elharaptam a lazmerot, mert mar nem volt eleg iudo a 2 fajas kozott a lazmaresre.

2011. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!