Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magasvérnyomás-betegségnél...

Magasvérnyomás-betegségnél császároznak?

Figyelt kérdés
Gyereket tervezünk a párommal, de sajnos nagyon magas a vérnyomásom, alapjáraton 150 minimum, a legkisebb idegességre 200-ig is felmehet, nagyon erős gyógyszereket szedek, a probléma nem szervi eredetű.
2010. febr. 25. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,a hugom is természetes úton szült,pedig neki is magas a vérnyomása!
2010. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok de ha babát akartok, előbb beszélj nőgyógyásszal,és a háziorvosoddal,mert lehet más gyógyszereket kell majd szedned,a baba miatt, ez csak egy jó tanács!Szép estét!
2010. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem hagytak szülni, pedig császárpárti a dokim. Folyamatosan méregették a vérnyomásom.

Bár az is igaz, hogy nekem gyógyszerrel be lehetett állítani.

Mindenképp orvossal kell egyeztetned!

2010. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy igaza van az előző válaszolónak, még teherbeesés előtt el kell menned a kardiológiára, mert vszínűleg másik bogyeszt kapsz, amit terhesen is lehet szedni és annak be kell állni mire terhes leszel!
2010. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem terhesség alatt lett magasvérnyomás-betegségem.egy marék gyógyszer mellett sem ment le 145/95 alá.1 hétig kórházban feküdtem,majd megindították a szülést.természetes szülésre készültünk,más miatt lett császár.annyi volt,hogy folyamatosan ellenőrizték szülés alatt a vérnyomásomat.mondjuk szerintem ha kiugrana a végén nagyon magasra,akkor rögtön császár lenne a baba érdekében.
2010. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.én évek óta küzdök vele,gyógyszerrel.mikor babát akartunk,Dopegytet kaptam,emellett folyamatos ellenőrzés.most kellett mnnem szemfenék vizsgálatra is,2szer kaptam 24órás vérnyomásmérőt,semmi sózás,mondjuk az amúgy sem ajánlott.mivel így gyógyszerrel rendben van,ezért azt mondta a dokim,rendesen szülhetek.már alig várom,15.-re vagyok kiírva

boldog babavárást

37+4hetes km

2010. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt,és természetesen szültem.
2010. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
200as vérnyomással tuti császár lesz a vége. Nekem is magas volt a terhességben a vérnyomásom és a szülésznőm mondta, hogy szülés közben rezgett a léc a császárra, mert felment 160/100ra a vérnyomásom. Csak a kislányom jött mint a gőzmozdony, így nem lett szerencsére rá szükség.
2010. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 160/100-al indultam szülni,de senki sem beszélt császárról.9 órát vajúdtam,simán ment minden.A szobatársamnál mikor beindult a szülés,neki 210 volt a vérnyomása,kapott infúziót,és nem akarták császározni,végül 5 óra után mégis császározták,de csak mert elakadt a baba!
2010. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emgem befektettek a végén a kórházba toxémia miatt. Már túlhordásban voltam, reggel 180/100 mértek, senki még csak nem is utalt rá, hogy beindítják, vagy császároznak.
2010. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!