Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült a Bajcsy kórházban?...

Ki szült a Bajcsy kórházban? Keresem az orvosomat,27 hetes várandóst vagyok .

Figyelt kérdés

Keresem azokat az orvosokat akik tapasztalataitok szerint legjobban támogatják a természetes szülést,és nem végeznek pl indokolatlan gátmetszést,és nem pánikolnak ok nélkül.

Akit legtöbben javasoltok azt megkeresem,elég nyugtalan vagyok míg nincs orvosom.Név szerint kérném légyszi, hogy kire gondoltok.köszi


2011. márc. 17. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz, hogy én majd csak áprilisban fogok szülni, de nyugodt szívvel ajánlanám a Polgár Zoltán főorvost!!! Nekem ő a fogadott dokim, és nagyon rendes, alapos! Biztos, hogy elvállalná! Itt megtudod nézni a honlapját: [link]

Amúgy idáig minden vizsgálaton voltál amik esedékesek voltak? Írhatsz privátot is, ha gondolod!

2011. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 hónapja szültem a Bajcsyban,ikreket természetes úton! Gátmetszés ugyan volt,de indokoltan.Bár ezzel sem volt utána semmi bajom,problémát nem okozott. A dokim Dulka Tibor volt,ő szerintem abszolút a természetes szülés híve,még az én ikerterhességemnél sem akarta a császárt,csak ha arra ok lett volna.(szülésznőm is volt,Zsuzsának hívják) Én nagyon meg voltam velük elégedve.

Eddig miért nem volt orvosod,ha most már akarsz?

Ha érdekel,írj és válaszolok!

2011. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én májusban fogok szülni Dr.Varga-Horgosi Ágnesnél. Nagyon rendes, lelkiismeretes fiatal. Nekem volt már egy császárom, de nagyon támogatja, hogy most természetes úton szüljek. Nincs magánrendelése, csak a szülésért kér pénzt.

2011. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én 2 héten belül fogok szülni dr Palczert Miklósnál. Nagyon rendes volt eddig mindig, lelkiismeretes de nem rendel be folyton vizsgálgatásra és (eddig úgy tűnik) figyelembe veszi, hogy mit hogyan szeretnék. Szülésznőm Garáné Paár Magdika lesz, nagyon kedves mindig, én elsőre megbíztam benne, sok helyen olvastam hogy nagyon elégedettek voltak vele. Majd március végén megírom ha gondolod hogy mik voltak a tapasztalataim:)
2011. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem, de Dulkához járok, anyukám munkatársa volt régebben, ő ajánlotta.

Megbízható, lelkiismeretes, alapos!

2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 CappyB válasza:
Bocsi az OFFért! 18:12-es válaszoló! Írtam neked privátot, ha esetleg nem figyelnéd! :-)
2011. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Bocsi, hogy én is kérdezek, de szüléssel kapcsolatos tapasztalatom még nincs. Dr. Rákosi Miklósról mi a véleményetek? Ha esetleg valaki szült Nála. Mennyiért vállalta? Júniusra várjuk a Babót.

Azért, hogy a kérdéssel kapcsolatban is próbáljak választ adni, számomra nagyon szimpatikus, lelkiismeretes orvosnak tűnt eddig, igaz még nem szültem, de egy laporoszkópiám már volt, amit Ő csinált. Akkor döntöttem mellette a szüléssel kapcsolatban is.

Amit eddig olvastam (máshol is) és hallottam, szerintem a Bajcsyban sok a jó orvos szerencsére :):).

2011. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a Sulyoknál szültem, csak ajánlani tudom, bár lehet, hogy a 27. héten már nem vállal, sokan vannak nála. Akivel még találkoztam, és tényleg nagyon kedves, alapos, és a természetes szülés híve az a Varga Horgasi Ágnes, de egyébként tényleg minden orvos és szülésznő nagyon jó!
2011. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is a Palczert Miklósnál szültem, 2009-ben, és mosz júniusban is nála fogok. Én maximálisan megvagyok és voltam elégedve, szülésznőm pedig a Babi, aki szintén nagyon aranyos.
2011. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ,esetleg olyan van köztetek akinek nem volt orvosa,csak úgy beesett?Utána néztem az áraknak,hát elég zorall,főleg ha szülésznőt is fogadnék,na és a fizetős szoba ára is nagyon felment 2008 óta.Nagyon félek hogy kénytelen leszek beesni ,és akkor is rendes lesz-e az ellátás?köszi
2011. márc. 19. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!