Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Attól, hogy asztmás vagyok,...

Attól, hogy asztmás vagyok, szülhetek természetes módon?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap fulladok, akkor is ha csak 10 percet sétálok, nagyon rossz. Félek, hogy mi lesz, ha majd sokáig bent kell tartani a levegőt, de nem fogom tudni, mert befulladok. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. márc. 16. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom beszélj a nődokiddal,bár gondolom már megtetted és elmondta,hogy ilyen súlyos asztmával nem fognak engedni szülni természetes úton.És gondolom azt is elmondta,hogy be fognak fektetni,nehogy rád jöjjön időközben a szülhetnék és valószínű,hogy programozott császár lesz.Ha mégsem tájékoztattad az orvost mert gondolom nem, egyébként nem lenne a kérdés,akkor SŰRGŐSEN tedd meg,mert nem csak a te életed, a babáé is aki csak tőled függ!!!
2011. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerencsére még van időm, júni 3 ra vagyunk kiríva, de akkor mindenképpen megemlítem neki. Várok még válaszokat.
2011. márc. 16. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is asztmás vagyok, de nem ennyire súlyosan. Így valószínűleg az első válaszolónak lesz igaza, de a lényeg, hogy mindenképp beszélj a dokiddal! Ez nem egy apróság, fontos dolog!

Nem szedsz rá gyógyszert? Mert szteroiddal szépen karban lehet tartani, én is szedtem végig a terhességem alatt és nem volt semmi gond, a babám is makkegészséges. Ha azt be lehetne állítani, biztos hogy szülhetnél természetes úton.

2011. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!