Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek természetes úton,...

Szülhetek természetes úton, vagy ez tényleg annyira reménytelen?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 39. hétben a második babámmal, az orvosommal természetes szülésre készülünk, bár azt mondta, hogy 50%-nál nagyobb az esélyem a császárra. Az első babámat császárral hoztam a világra,mert nem tágultam. Amikor erre rákérdeznek, mindenki csak legyint, hogy akkor most is császár lesz. Ez tényleg ennyire egyértelmű? Mik a tapasztalatok?
2010. okt. 22. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van esélyed, h természetes úton szülj. Nekem van egy ismerősöm, akinek az első babája császárral született, mert a csaj nem tágult ki eléggé. A második babáját, meg útban a kórházba szülte meg, természetes úton... :)) Elég furi, de megtörtént...

:) De, ha mégis úgy alakul, h ismét császárral kell hogy szülj, akkor se búsulj...:) hiszen, a végeredmény ugyan az:) Egy gyönyörű kisbaba..

2010. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs!:)


Mintha magamat olvasnám. Nekem 4 hetem van még, és én is nagyon szeretnék simán szülni! Úgyhogy megy neked a Drukk ezerrel!

Bízz magadban!

Puszi!

Anikó

2010. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
keményedéseim, jóslóim vannak már (az elsővel ilyen mértékben nem voltak), szóval reménykedem nagyon.
2010. okt. 22. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Hátha ez segít vmit: [link]
2010. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket, eddig az első pár történetet olvastam el és a császár kockázatait, inkább megijesztett, így ma nem is olvasom tovább.
2010. okt. 22. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Mikor volt az első császárod? Mennyi idő telt el azóta?
2010. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2 év 3 hónap
2010. okt. 22. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg szerintem menne a természetes szülés! De úgyis az orvosod fog dönteni. Szurkolok, hogy sikerüljön! Mindenesetre nem szabad akkor sem letörnöd, ha megint császár lesz. Ahogy már írták a végeredmény a lényeg! :)


Azért is kérdeztem egyébként, hogy mikor volt az első császárod, mert kiderült, hogy barátnőm 6 hetes terhes. Egyszerre szültünk, 8 hónapja, mindketten császárral. Tehát nála 16 hónap lesz a két szülés között. És hát ő is szeretett volna másodjára természetes úton szülni, de nála igen csekély az esély erre... :(

2010. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. okt. 22. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:

3 barátnőm szült az elmúlt fél évben, mind a második babájukat. A nagyobb gyerkőcök 3 és 2 és fél évesek. Mindhármuknak ez volt hogy nem tágultak órák alatt se semmit.

Sajnos mindhármuknak császár lett a második is. Ugyanúgy nem tágultak semmit, pedig a vége felé rengetegszer voltak keményedéseik, jóslóik, az egyik csajszi be is ment a kórházba hamarabb pár nappal mert azt hitte hogy erősödnek és hogy jönni akar a baba.

Hagyták őket vajúdni amúgy de nem tágultak ugyanúgy.

Viszont hogy valami jót is írjak, mindhárman sokkal fittebben jobban viselték a második császárt pár nap múlva simán egyenesen!! jöttek mentek, szoptattak, ellátták a kicsit-nagyobbat stb. :)

2010. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!