Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki fogad szülésznőt a szülésor...

Ki fogad szülésznőt a szülésorvos mellé? Tényleg ajánlatos?

Figyelt kérdés
A napokban hallottam, hogy kérjek szülésznőt is. Idáig nem is hallottam erről. Miért jobb ez? Nem elég a szülés orvos? Mivel kapok többet, ha szülésznőt is fogadok? Szülésznő és nővérke nem ugyan az? És mennyi pénzt kell adni neki ilyenkor?
2011. márc. 15. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább szülésznőt fogadj, és az orvost felejtsd el. Az csak elteszi a pénzt és nem is csinál semmit. A szülésznő csinálja a gátvédelmet, ő segíti a babát, ő van ott veled vajúdáskor, nézi a szívhangot stb. Persze attól függ hol fogsz szülni. Én a Szent Imrében szültem 2x is, és csak szülésznőm volt, az orvos az ügyeletes. Így megúsztam 2x 30000ft-ból és nagyon meg voltam mindennel elégedve.
2011. márc. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
06: 31 megkérdezhetem, ki volt a szülésznőd (én is ott fogok szülni)? Mikor, hogy adtad neki oda a pénzt?
2011. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vas Gabriella volt a szülésznőm, bárkinek ajánlom. A szülés után meglátogatott és akkor adtam neki oda, de másnap is bejön megnézni. :)
2011. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt szülésznőm a második babámnál, életem egyik legjobb döntése volt. Mindkét babámmal volt orvosom is, mégis ügyeletes dokinál szültem. A szülésznő végig veled van- ha nem fogadsz nagyjából akkor is,de nekem már a 36. héttől ő csinálta a ctg-t, bármit kérdezhettem tőle és a szülésnél óriási segítség volt, vakon bíztam benne és nem is csalódtam. Én ajánlom.
2011. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!