Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sterilizálás a kórházban?

Sterilizálás a kórházban?

Figyelt kérdés
Ha a szülésre vinni szeretnék bimbóvédőt, mellszívót, vagy bármit, amit sterilizálni kell, azt hogy fertőtlenítem a kórházban?
2011. márc. 11. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred a csecsemősöket, ők szívesen megcsinálják. Vagy: viszel be Chicco fertőtlenítő folyadékot és azzal sterilizálod.
2011. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőm ajánlotta, hogy itthon főzzem ki ezeket a holmikat, csomagoljam steril gézlapba és tiszta zacsiba. Így elvileg teljesen tiszta marad. Ott meg használat után jó forró vízben elmosod, nem hiszem, hogy bármi baj lesz utána, hiszen csak te fogod használni.

Nem tudom, hogy működik-e a dolog, még nem álltam neki a sterilizálásnak.

2011. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok! Köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 11. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
én is bevittem a csecsemősöknek, kilögybölték szívesen. nagyon kedvesek voltak. (Veszprém)
2011. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uzsoki: este fürdetésnél beteszed a kicsihez a sterilizálásra szánt eszközöket, és megcsinálják akkor, napközben elmosod csapnál.
2011. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi kórházban van sterilizátor,amit bárki bármikor használhat...
2011. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A biztonság kedvéért ma vettem egy Chicco folyadékot :)
2011. márc. 12. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:

huh....most meglepődtem. Azt hittem tényleg a sterilizálásról fog a kérdés szólni.

Ez a sterilezés, csak hogy minden félreértést elkerüljünk, a sterilizálás, az a művi meddővé tétel. A sterilezés pedig az élő csírák eltávolítása/ elpusztítása.


egy volt laborasszisztens

2011. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sterilizálás az az eljárás, mellyel valamely tárgyat baktériummentessé tesznek, ill. az egyéb mikroorganizmusokat is elpusztítják, más szóval inaktiválják...
2011. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!