Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után sokat és sokáig...

Szülés után sokat és sokáig vérzik az anyuka?

Figyelt kérdés
Van aki rémisztget, hogy 5 percenként kell betétet cserélni, anyukám meg azt mondta, hogy neki alig volt vér, max 1 napig.
2011. márc. 8. 13:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Akkor élvezd még ki minden percét a terhességednek! Én nagyon jól éreztem magam,azon kívűl,hogy nehézkes volt már a végén cipelni őket. De hiányzik még az is!

Nektek is jó egészséget és kitartást!

2011. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A kórházban 2 napig használtam a Tena betétet, de a második nap már csak azért, mert jó puha volt, könnyebben ültem. Utána sima Always betétet használtam. Mióta itthon vagyunk, már nincs sok vérzés, a legvékonyabb Alwayst használom csak. 12 napja szültem.
2011. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7hétig véreztem,ebből az első hét nagyon intenzív volt,még a legnagyobb nedvszívó képességű betéttel is volt balesetem,utána 2-3hétig még erősen véreztem,és ezek után kezdett csökkenni a mennyisége!
2011. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
És melyik betétet ajánljátok? Látom van itt aki a tena-t írja, vagy esetleg valami jó tipp? Lassan el akarom kezdeni a bevásárlást a kórházi pakk-hoz!
2011. márc. 8. 15:19
 15/23 anonim ***** válasza:
Az első 3 napban sok volt. De elég volt a sima betét, 1,5-2óránként kellett cserélni. Mikor hazajöttünk, már alig volt meg, és mire a lányom két hetes lett, már nem is véreztem. Pedig engem is ijesztgettek, hogy 6-8 hétig tart félóránként kell majd menni wc-re. Hát kellemes csalódás volt:)
2011. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
első gyereknél 8hétig, másodiknál 5 hétig. Mind a kettőnél kb 1 hétig kellett a gigapelus, utána always éjszakai. az utolsó 1-2 hét már csak barnás volt
2011. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14:04 vagyok, én a Dm-ben kapható Jessa inkontinencia betéte használtam, először a legnagyobb méretet, majd csökkenő irányban kisebbeket. Nekem nagyon bejött, már csak azéért is, mert az anyaga nagyon finom, nem olyan "műanyagos" érzés, mint egyes betéteknél (Tenát nem próbáltam, még csak nem is láttam közelről).

10 db van egy csomagban, az is előnyös, mert így nem kell "feltankolni", hanem veszel egy csomaggal, és ha úgy látod, hogy kell, akkor hozatsz be még a kórházba, így nekem gyakorlatilag nem maradt felesleg. (Ha jól tudom a Tena-ban 30 db. van egy csomagban, de majd kiigazítanak, ha van kisebb kiszerelésben is)


Szép szülést!

2011. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban vettem Chicco betétet, nem volt olyan olcsó, de nekem bevált. Használtam Tenát (olyat adtak a kórházban), az sem volt olyan rossz. Otthonra meg már éjszakai sima betétet vettem.
2011. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én 10 hétig véreztem, az első 4 hétben nagyon-nagyon erősen (csak a Tena extra volt jó nekem), aztán enyhébben véreztem, de hát nagyon sokáig, már teljesen kész voltam tőle, voltam dokinál is, de szerencsére nem volt bajom, csak lassan tisztult a szervezetem...
2011. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én 4-5 hétig véreztem kb., természetes szülés után 3 napig kb. 2 óráként cseréltem a papírvattába csomagolt steril vattát (ez volt a legkényelmesebb a varratomnak, üni is tudtam, hálós Tena bugyiban voltam), 4. naptól már sima sötét színű bugyit meg Always éjszakai betétet használtam, 3 óránként kb., éjjel is, mert szoptatás közben jobban megindult a vér.
2011. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!