Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz lehet az, hogy akinél...

Igaz lehet az, hogy akinél sokáig tart a szülés utána kevesebb ideig vérzik mint akinél hamar meglett a baba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Kétszer szültem, de bevallom, nem is emlékszem, hogy véreztem-e utána. Akkor már nem az a fontos szerintem, annyi minden történik, hogy az a legmellékesebb. El van foglalva az ember a babával, hogy tudjon szoptatni és a gátvarrás fájdalmával.
2009. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a gátvarrás nagyon fáj?
2009. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nehéz,hosszadalmas szülésem volt,és utána valóban nem sokáig és nem is nagyon véreztem.A gátvarrás inkább csak kellemetlen volt nekem,nem fájt.
2009. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt én nem tudom megítélni, ahogy azt sem, hogy mi az a sokáig tartó szülés. Én 20 órát vajúdtam a lányommal, utána 6 hétig véreztem. Szerintem nincs összefüggés.
2009. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a fiamnál 5 óra volt a szülés (első gyerek) ez sztem nem számit soknak, mégis 6 hétig vérzeztem legalább és szülés után is olyan erősen hogy tök sápadt voltam, vashiányos lettem, meg minden egyéb.

A lányom vajúdással együtt kb. 2 óra alatt meglett, ez szintén nagyon gyorsnak számít szerintem, és mindösszesen 3 hétig ha véreztem.

2009. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én első babámat 8 óra alatt szültem, de az első igazi nagy fájdalom már a kórházban ért, tehát kb 4 órát voltak igazi fájdalmaim. Négy hétig véreztem, de nem erősen, tök felesleges volt a Tena betét, elég lett volna a sima. Után avolt egy hetet barnás folyásom, majd 5 héttel a szülés után megjött. :( Az elmúlt és utána múlt el teljesen. Szerintem nincs összefüggés...
2009. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 16 órát vajúdtam és végül császár lett, 7 hétig véreztem ebből 2 hétig elég erősen.
2009. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 órát vajúdtam a lányommal, ebből az utolsó másfélet nem kívánom senkinek, szóval szerintem elég gyorsan született, és mire mentünk haza a harmadik nap szülés után már csak szuper always betét kellett, pár nap mulva sima, kb 3 hétig véreztem, végén már csak mini betét kellett.
2009. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első fiam 20perc volt, 5 hétig véreztem.

Második fiam 4 óra. Még vérzek, hol jobban hol sehogy. 26 napos, kiváncsi vagyok meddig vérzek

2010. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat.Aranyosak vagytok. Igaz nálunk még csak tervbe van a baba,de a húgom 3 hónapja szült. A szülésznő mondta neki hogy mivel elég hamar megszületett a baba(4óra) valószínű sokáig eltart nála ez a vérzés. Ő 6 hétig vérzett. Kiváncsi voltam mik a tapasztalatok.
2010. jan. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!