Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után sokat és sokáig...

Szülés után sokat és sokáig vérzik az anyuka?

Figyelt kérdés
Van aki rémisztget, hogy 5 percenként kell betétet cserélni, anyukám meg azt mondta, hogy neki alig volt vér, max 1 napig.
2011. márc. 8. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Tök egyéni.

van akit kikaparnak CU kanállal az alig vérzik utánna.


én speciel 4 napig tena betéteztem 5. nap már alig volt váladék.

2011. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én több,mint 2 hete szültem természetes úton és még mindig vérzek. Persze már nem olyan durván mint mondjuk az első 7-10 napban,de még van:( Mondjuk én ikreket szültem,biztos ez is számít.
2011. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Gratulálok "ikres" anyuka!! És hogy vagytok?

Simán ment a szülés?

2011. márc. 8. 13:35
 4/23 anonim ***** válasza:
A kórházban 3 napig sok volt, aztán egyre kevesebb. 1-2 hét után már nem volt sok. Most lesz 6 hete, de még mindig van nagyon pici.
2011. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2 napig volt erős, aztán még 3 napig kellett betét :)
2011. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Első gyerek után 5 hétig véreztem, ebből 2-3 hétig a Tena-nak megfelelő betét kellett (én másfajtát használtam), a második baba után 2 hétig összesen, de 2 nap után elég volt a rendes eü-betét.
2011. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Köszi!!! Az "ikres" vagyok:) Jól vagyunk,a szülés is viszonylag simán ment,bár nehéz volt. 9 órán keresztül ment az oxitocin,volt gátmetszés is, bár az már akkor nem érdekelt:)A második babám pedig lábtartással jött ki.De már most újra teherbe esnék:) Megérte!!!

Te mikor szülsz?

2011. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az igen! Gratulálok és jó egészséget kívánok mindannyiótoknak!

Június 24-re vagyok kiírva, nyári baba lesz. És még nem tudjuk a nemét, nem mutatta magát, holnap megyek dokihoz, talán nem lesz szégyenlős már...

:)

2011. márc. 8. 14:51
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor az a tuti, ha felkészülök jónéhány vastag betéttel!!

2011. márc. 8. 14:52
 10/23 anonim ***** válasza:
nekem a nagyon erős vérzés 5 napig tartott.ebben az 5 napban a legnagyobb tena betétet használtam ami már szinte olyan mint egy pelenka,és 1 óránként kellett cserélnem,de volt olyan is h átáztam.amúgy 6 hétig véreztem szülés után,aztán 1 hét szünet,a 8. héten pedig megjött a menszeszem,úgyhogy megint egy hét vérzés.:(
2011. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!