Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szt. Margitban érdemes...

A Szt. Margitban érdemes szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor kit?

Egyelőre nem terveztem szülésznőt fogadni, mert azt hallottam mind aranyos. De most azon gondolkodom, mi lesz ha egyszerre többen szülünk, akkor kevesebbet tud figyelni egy kismamára. Illetve, nem tudom, van-e olyan szülésznő a Margitban aki csinál gátvédelmet. Van valami tapasztalatotok?


2011. márc. 3. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

2x szültem ott.

Amikor elsőzör -2000-ben,akkor még nem volt divat ez a szülésznőfogadás.

Másodszor 2 éve, de akkor sem fogadtam.

Nem éreztem semmi negatívumot, emiatt.

2011. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem én se, hogy fogok fogadni, mert nem ismerem egyiküket sem, mi alapján választanék...?

Csak attól félek, nehogy véletlen dömping legyen, de azt mondják manapság már nincs az mint régen, sajnos nem születik annyi gyerek.

Ha bent van velem a férjem az már fél siker, nem? :)

2011. márc. 3. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az eslőt egy hétfői napon szültem akkor volt még szülés rendesen, de attól szülésznőm állandóan a rendelkezésemre ált.

A másodikat 2 éve, nőnapon, ami vasárnapra esett , aznap nappal csak én szültem, úgyhogy szerencsém is volt.

Engem másnap reggelig bent tartottak a szülőszobán, a következő szülésnő, aki az esti-éjszakai múűszakban dolgozott, ugyanolyan kedves és segítőkész volt, mindig jött, kérdezte, hogy vagyok, nézte minden rendeben van-e.


A párom nekem is bent volt, fárasztotta rendesen szülésznőt agyilag:-))))

2011. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző, az első voltam
2011. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!