Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni 6 hetes vizsgálat...

Szülés utáni 6 hetes vizsgálat, fáj vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem volt gátmetszésem, csak repedtem, 3 öltéssel rendbe raktak, meg kaptam pár belső varratot is, és most nagyon félek visszamenni erre a vizsgálatra. A külső hegem szokott néha fájni. Olyan lesz, mint egy rákszűrés, mert az sem valami kellemes, főleg ha most is azzal a nyavalyás kacsával fog feszegetni?
2011. márc. 1. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, pár picit kellemetlenebb, érzékenyebb volt, de kibírható.
2011. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olyan, mint egy rákszűrés, csak kicsit hosszabb ideig tart. Nekem nem fájt, de én nem repedtem, és gátmetszésem sem volt.

2011. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, ne izgulj!
2011. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok kevésbé idegeskedni ezen, ha a szülést kibírtam, ezt is ki kell bírnom. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!
2011. márc. 1. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Cseppet sem fájt,és olyan jó érzés volt úgy ott feküdni a vizsgálón,hogy már túl vagyok rajta,nem vagyok terhes és egy jó ideig békén hagynak:D
2011. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont ma voltam. Hát nagyon izgultam., mert nekem is érzékeny volt. Amikor még terhes voltam, valahogy természetes volt a vizsgálat, most meg olyan feszélyezve éreztem magam, hogy vizsgálat...

Hát azt sem mondom, hogy fájt, azt sem, hogy nem. Kibírható volt, és "gyors". Közben a babuciról kérdezgetett a dokim, úgyhogy hamar megvoltunk. Nekem volt gátmetszésem, 4 külső varrattal.

2011. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat, gratulálok a babákhoz! Remélem, hogy nem fog fájni, és hamar túl leszek rajta. Amúgy, maga a szituáció és a gondolat, hogy meg kell hogy nézzen a doki, az olyan fura érzést vált ki belőlem. Gondolom, hogy szülés közben és után rosszabbul nézhetett ki, az egész. Még is én érzem magam kellemetlenül. De péntek délután már végre túl leszek rajta.
2011. márc. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!