Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésznőt szülés előtt...

A szülésznőt szülés előtt mennyi idővel szokták felkérni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nem császrom volt, hanem 2 indított szülésem.

én is uyganígy éreztem mind a kétszer, amikor közölte doki, hogy x napon megindítja.

Az elsőnél még csak azt tudta,h ogy ha nem szüleik meg egy hétfői napi, akkor elindítják.

A másodiknál 1 nappal előtte közölték, hogy holnap szülünk.

Jó ott tudtam ,hogy cukorbetegség miatt nem engedik túlhordani, de akkor is fura volt.

Egyik nap csak 1 gyrekem volt, tudtam másnap már 2 lesz.

2011. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző

NEM IDE AKARTAM ÍRNI bocsánat:-))))))))))))

2011. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi gond:)
2011. febr. 28. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,kb. mikor szülsz.Én májusra végére vártam a babát,először is tisztáznom kellett vele,hogy nem készül-e szabadságra..a 32. héten fogadtam fel(a dokim ajánlotta,felhívtam,találkoztunk-tudni kellett,hogy "szimpatikusak" vagyunk-e egymásnak-és megbeszéltünk mindent).Legközelebb az első NST-n találkoztunk(én az Istvánban szültem),amit természetesen Ő csinált.
2011. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint május végére.
2011. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!