Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37. hetes kismama vagyok, még...

37. hetes kismama vagyok, még nem voltak jósló fájásaim illetve a mellemből sem folyt még előtej. Ettől még szülhetek könnyen és lehet sok tejem, ugye?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy olyan gyorsan meglesz a babád hogy észre sem veszed.Az előtej nem befolyásolja a szoptatást!
2009. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Ne aggodj,a joslófájások nem befolyásolják, hogy valaki könnyen szül vagy nehezen.Nekem a 37. héttől jöttek a fájások és igazából 38.héttől váltak rendszeressé,de aztán voltak olyan napok mikor eggyátalán nem voltak.aztán a kiirt dátum elött 3 nappal megszültem,viszonylag könnyen.A mellemből meg sose folyt semmi,mégis a szülőszobán már szopizott előtejet a babám,és most 6 héttel késöbb meg annyi tejem van,hogy haspók kisfiamat 1 mellből jollakatom, és 2 hetente fél kg hízik.Szóval nem aggodj,leendő anyuka,csak nyugi.Könnyű szülést és boldog babázást kívánok.
2009. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted, hogy észre sem fogom venni :)?
2009. febr. 16. 13:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató sorokat, jó egészséget kívánok babáknak mamáknak egyaránt.
2009. febr. 16. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne izgul, nekem egyáltalán nem voltak jósló fájásaim. Este 11 kor elment a magzatvizem és éjfél után 18 percre megszületett a kisfiam. Igaz én nagyon sokat köszönhetek a szülésznőmnek.

Könnyű szülést kívánok.

2009. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Úgy értem hogy nekem sem volt semmi fájásom sem előtejem aztán azt vettem észre hogy a 39.héten hajnalban elfolyt a magzatvizem reggel 7-kor bementem a kórházba és 9.30-ra meglett a kislányom.Fel sem bírtam fogni mi történt velünk hírtelen!Ne aggódj
2009. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezek nincsenek összefüggésben a szüléssel.Nekem a 30. héttől voltak josló fájásaim, mégis nagyon nehezen tágultam. Előtejem nem volt, viszont tejem van elég.
2009. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!