Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy bírtátok ki a szülés...

Hogy bírtátok ki a szülés után a 6 hetet szex nélkül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

a gyakorlat teszi...

5-14. hétig el voltam tiltva a terhesség alatt, majd a 20-26. héten. Nagy hassal meg már egyikünk sem kívánta.

Szülés után 7 hétig véreztem, így nem is kívántam a behatolást. Így is az leső szex alatt nem tudtam kikapcsolni, hogy biztosan nem tágult-e ki a hüvelyem....

2011. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól, a férjem kevésbé.

5 hétig bírta, de nekem sajnos elment a kedvem tőle, mikor aktus közben folyni kezdett a tejem. :(

2011. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk könnyebb volt, mert mi a szülés napján is együtt voltunk, meg előtte is szinte minden nap, szóval az a 6 hét tényleg semmi volt.
2011. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én másfél hét után már nem véreztem, nem is vágták és sajnos tejem nem volt, még úgy sem hogy gyógyszert kaptam rá. Szóval a 3. héten mi már megpróbáltuk, és nagyon jó volt. Egyáltalán nem fájt, olyan volt mint rég :) persze óvszerrel a fertőzés veszély miatt.
2011. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

Micsoda?

Örülsz, ha tudsz aludni 2 órát egyhuzamban, folyamatosan feszül és csöpög a melled,a tejszívó az egyetlen társad, keserű tejszagod van! A gyermekágyi folyásról ne is beszéljünk, ja és görcsöl a hasad minden szoptatásnál. Olyan fáradt vagy, hogy a fürdőszobai csapba teszed a reggeli (koffeinmentes)kv-s bögrét, és csak akkor veszed észre, mikor cicit mosni mész.......

éjjel szoptatás közben elalszol a gyerekkel a karodban......na így simán ki lehet bírni!!!!!

2011. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mellfeszülés, éjjel 2-3 óránkénti kelés, csöpögő tej, varratok mindenhol ott alul, de én már 2 hét után azon agyaltam, h mikor lehetek együtt a párommal. Végülis a 4. hétig véreztem, utána meg is próbáltuk, mert nem bírtam. Persze szigorúan gumival és nagyon óvatosan. Fájt, kicsit kellemetlen volt, de nagyon jó volt:D

Hát én így bírtam:)

2011. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22.01 mintha én írtam volna. Én még nagyon 6 hónap után sem kívántam. Talán most rendeződik a dolog 2 év után. Örültem, hogy ágyat látok és lefekhetek.
2011. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen! Az hiányzott legkevésbé!
2011. febr. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Simmán kibírtam és nem csak a 6 hetet hanem annál sokkal többet:) 3 kisgyerek mellett ez volt az utolsó amire gondolni tudtam.
2011. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kiki01 ***** válasza:
Inkabb azt kellene kerdezni hogy a ferjetek hogy birta ki:) Az enyem folyamatosan nyaggatott, nem lehetett vele birni. Aztan a 7. heten mar azt hittem hogy nem fog fajni, hat a fenet nem... Meg mindig nem az igazi, pedig mar 3 hanapos a kislanyom.
2012. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!