Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy bírtátok ki a szülés...

Hogy bírtátok ki a szülés után a 6 hetet szex nélkül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem négy hétig eszembe sem jutott. Utána meg türelmetlenkedtem.
2011. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Örültem, ha alhattam, eszembe nem jutott, hogy szexeljek:)

Nagyon fárasztó volt, és egyáltalán nem kívántam a férjem. A hideg rázott a gondolattól, hogy hozzáér a mellemhez, mert még a ruha is zavart:)

2011. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

;)

Nem szex nélkül...

Csak behatolás nélkül kell kibírni.

Ne aggódj, nem is fog eszedbe jutni, amíg gyermekágyi folyásod van, minden szoptatásnál görcsöl a hasad, nem alszol a babától, és sebes a mellbimbód, pláne ha még érzékeny a gátsebet, hogy szeretkezz.

Na, hát így lehet kibírni.

2011. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

segít a gyermekágyi vérzés, a folyamatosan feszülő, csöpögő mellek és a fáradtság.....:)))

ha mégis kívánnád, akkor meg lehet más módon is örömet szerezni....

2011. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én simán kibírtam. Őszintén szólva, eszembe sem jutott. Ahogy előttem már valaki írta, eleve 6 hétig vérezgettem, sokáig fájt a gátsebem, az elején ülni is alig tudtam, a babámat kb. 2 óránként szoptattam (éjjel is), és a párom is felkelt segíteni pelusozni, elrendezni, szóval ő is kb. annyit aludt, mint én, és ő még hajnalban dolgozni is ment. Mondhatnám azt is, hogy az első pár hónapban, bárhol leültünk, simán el tudtunk aludni :-) Így azért kibírható szex nélkül a 6 hét :-))) MInden jót és üdv!
2011. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Sehogy. Mi csak 1 hónapig bírtuk. :)

Már nem véreztem, begyógyult a gátsebem is.

2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Mi a terhesség 5.hetétől tiltva voltunk és szülés után 8 héttel voltunk csak együtt!Tehát a számolsz az 43 hét és kibírtuk!
2011. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekünk a terhesség első 12 etét is ki kellett bírni!Majd a 29. héttől a 35.-ig is!Szóval annyi megszakítás volt, hogy....

Persze a terhesség alatt csak nekem kellett kibírni, és nem csak behatolás nem lehetett, hanem orgazmusom sem :(


Na szülés után elfelejtettem egy időre, hogy nő vagyok! :) Inkább anya voltam feszülő csöpögő cicikkel, eltört farokcsonttal, iszonyatos gátsebbel, és gyerekágyi vérzéssel....Mondjuk mi a 7. héttől csak egyszer keltünk éjjel a 12.-től meg alhattunk végig, de az első igazi szex az kb 6 hónappal utána volt, amikor újra úgy ugrottam rá mint a terhesség előtt!

Addig is volt, de Nekem az volt az első igazi! :)

2011. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Már a 2. hét után majdnem megőrültem, pedig a terhességem utolsó napján is együtt voltunk. Végül 4és fél hétig bírtam.
2011. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3-4 hétig elég jól, utánna 4.hét után már nagyon kekeckedtünka gondolattal, mert már majd megbolondultunk, és az 5.hét első napján óvatosan összehoztuk. :)
2011. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!