Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nehezebb a szülés ha nagyon...

Nehezebb a szülés ha nagyon vékony a csípő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogyan tágul majd, ezt meg nem lehet tudni előre.

Minél fiatalabb vagy, valószínűleg annál könnyebben...

2011. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen ne stresszeld magad, nem csak ettől függ.

Nekem szélesebb a csípőm, de nem tágultam, így császároztak...holott előtte végig azt hallgattam, hogy szélesebb csípővel majd milyen könnyen fogok szülni...hát nem lett igazuk.

Úgyhogy ettől még te szülhetsz ám könnyedén és gyorsan!

2011. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagyon keskeny a csípőm, és mindenki folyton azzal stresszelt, hogy ÚRISTEN, milyen nehéz szülésem lesz.. A szülőszobára akkor kerültem fel, amikor 1 ujjnyira ki voltam tágulva, és fél 4-kor született meg a kisfiam. Sima hüvelyi szülésem volt. Remélem, megnyigtattalak egy kicsit :-) Minden jót Neked, és könnyű szülést, ha előtte állsz! Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2011. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy fél 1 volt, amikor a szülőszobába kerültem, szóval 3 óra alatt született meg a babám :-) Utolsó voltam.
2011. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze hozzá. A barátnőm is iszonyatosan vékony, nagyon keskeny a csípője és néhány órás vajúdás után megszülte a 3,5 kg-os babáját.
2011. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csíípőméretem olyan 94 cm volt terhesség előtt. Szó szerint éreztem, ahogy tágul terhesség alatt, olyan 104-106 cm lett. Már nem emlékszem pontosan. Szépen, gyorsan kitágultam 4 óra alatt, viszont a medencémen nem fért át a kisfiam. Nagy is volt, plusz kicsi voltam még így is hozzá. Tehát császár lett. Pedig van csípőm.
2011. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!