Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi hálapénzt adjak a...

Mennyi hálapénzt adjak a szülésért Győrben?

Figyelt kérdés
Győrben fogok szülni 90%, hogy császárral (van 1-2 problémám emiatt)...ki mennyi pénzt adott az itteni orvosoknak? Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 29. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2011. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit hasznosabb válaszokat várnék...
2011. jan. 29. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem császárral szültem. A terhesgondozóba jártam a körzetihez, pont ő volt ügyeletes, amikor megindult a baba. A szomszéd szobában is pont akkor igyekezett kifele egy pici, amikor én is célegyenesbe kerültem, az osztályról felhívatott egy másik orvost, hogy ne kelljen otthagynia. 30 e-t adtunk a dokinak, a fogadott szülésznőnek 25e-t, mert végülis az ő kezei közé érkezett a fiam 3970 g-al, sikeres gátvédelemmel.
2011. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs fogadott szülésznőm, csak nőgyógyászom, mivel császár lesz. Nemtom mennyit szoktak adni...nem akarom, hogy furán nézzen, mikor megyek vissza a 6 hetes vizsgálatra szülés után..:D Köszönöm a válaszod!
2011. jan. 30. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
2,5 éve a császárért 40 e ft-ot (problémás terhesség, koraszülés volt), 10 hónapja a hüvelyi szülésért 20 e Ft. Mindegyiknél ugyanaz a doki, 3 hetente jártam terh. gondozásra ott 5 e Ft fizettem.
2011. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 30-40el számolj, de miért nem kérdezed meg a dokid? ki a dokid?
2011. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!