Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi a minimum amit szülésér...

Mennyi a minimum amit szülésért adni kell a fogadott dokinak?

Figyelt kérdés
Nincs fix tarifája,az elsőnél 50-et adtunk neki,az sima szülés volt.Most úgy néz ki,hogy császár lesz,viszont most nem állunk anyagilag valami jól.
2011. szept. 8. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb dokinak van tarifája, érdemes egyenesen rákérdezni, hogy mennyit kér, ill. megbeszélni vele, hogy mennyit tudtok adni. Ha csak annyit hajlandó mondani, hogy amennyit ti gondoltok, akkor tényleg csak annyit adjatok, ammenyi nem okoz nehézséget.
2011. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem ha ugyanannak a dokinak adtál 50-et akinél mostanában szülni fogsz, akkor szerintem 20-30ezret adhatsz neki.szerintem meg fogja érteni.
2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most már alkalmanként is minimum 10et hagyok nála,anno az elsőnél azért kevesebb volt.Szívem szerint most is adnék neki annyit,de kis gyerek mellett kicsit nehéz ennyit félretenni.
2011. szept. 8. 14:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs oylan, hogy minimum!!


11,5 éve 10, 2,5 éves 20 ezret kapott ugynaza doki.

A pénzne jobb hely is van, a mgagánrendelésen is kap pénzt

2011. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

14:45

Ez sajnos nem mindig van így:-(

POnt a magánrendeléses dokik megmondják, hogy mennyit akarnak és általában a rendeléses díjuk tízszerese szokott lenni.:-(

Kérdezz rá kerekperec. Ha megmondja, mennyi, akkor az annyi!!!! Ez olyan, mintha vennél egy kiló kenyeret és a pénztárnál kifizeted a ráírt árat.

Ha nem mond semmit, akkor amennyit tudtok...

2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha ez úgy megy, mint ahogy az utolsó leírja akkor az végtelenül undorító és az orvos egy patkány. Nem orvosnak kéne mennie, hanem telejósdába - ott tényleg csak a pénz számít.
2011. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy köteles fizetni! Az orvosoknak megvan a fizetésük, még akkor is, ha épp mellette magánrendelést is folytatnak. Eleve írod, hogy magáért a terhesgondozásért is súlyos tízezreket hagysz nála! Hogy a szülés után mennyit teszel, teszel-e egyáltalán valamennyit a borítékba, ezt te döntöd el! Ettől még ugyanúgy lefogja vezetni a szülést, bármilyen is lesz. Persze, sokan azt hiszik, csak akkor figyel rájuk az orvos, ha jól telerakják a zsebét... pedig a borítékot ugye utána adják...
2011. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy alakult a dolog, hogy alkalmanként adtunk 2 ezret, amikor megkértem 5 ezret, a szülés után pedig 30 ezret. Szerencsére én olyan orvost választottam aki elfogadja, de nem várja el.... szerintem ő úgy gondolja hogy a szándék a lényeg....de hát orvos válogatja ezt is. Szerintem ha nem mond összeget, adjatok neki annyit amennyit tudtok.
2011. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az első lett császár (nem tervezett volt) és remélem most is az lesz. Akkor 5000Ft volt nála egy vizit és 60.000.-et kapott a szülésért. Most 7000-re emelte a vizitet de szerintem most is max.60.000.-et fog kapni. Örülünk, hogy élünk, ez is nagy kiadás lesz de én úgy gondolom megérdemli és én ragaszkodok hozzá akkor meg meg kell fizetni az árát. A kórházhoz is ragaszkodom és én nem oda tartozom, ha nincs ott dokim akkor nem szülhetek ott.
2011. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de én ezt nem értem.mi az hogy kell neki adni?hát nem azért kapja a fizetést?mondjuk ha fogadott dokid van akkor adj neki ha úgy látod,de te ítéld meg hogy mennyi az az összeg ami a családi kasszát nem meríti ki teljesen.most arra gondolok ha te csak 20000ftot tudsz adni akkor annyit.mondjuk én semmennyit nem adtam,de nekem nem is volt fogadott dokim,annál szültem aki bent volt.amúgy engem is császároztak és semmi probléma nem volt.3 nap után már mindent tudtam csinálni,a varratot is szépen kiszedte a doki és végig nagyon kedves volt.nekem nem engedte meg a pénztárcám hogy tizezreket adjak neki.meg amúgy is inkább a gyerekeidre költsd.de ez csak az én véleményem
2011. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!