Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl nagy a baba, korábban...

Túl nagy a baba, korábban megindíthatják emiatt a szülést?

Figyelt kérdés
Terhességi cukorbeteg vagyok, (diéta+inzulin) és a 30 hetes ultrahangon 2 kiló fölöttinek becsülték a bébit, azt mondta a szonográfus, hogy 2 és fél héttel nagyobb, mint a mensiből számolt kora magzatvíz is több, mint kellene. Ez mekkora baj? Volt valakinek ilyen?
2011. jan. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Amég egyikőtök sincs veszélyben nem fogják megindítani.az hogy nagy a baba nem gond,maximum nem biztos hogy természetes úton fogod a világra hozni.De az egyik ismerősöm fia 5800 gal született természetes úton.Szóval ne aggódj.
2011. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inzulinos cukorbetegen szültem a kislányom.alap nem terhességi.nem inditották meg.és nem volt óriás baba.3025gr volt.ne aggódj nem lesz semmi baja.könnyü szülést és boldog babázást
2011. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem voltam cukros, de nagy babát jósoltak, a 32. heti uh-n 2500 grammra mondták, a feje 4 héttel nagyobb volt az átlagnál! :) de nem indítottak ezért, megvárták, míg magától megindult a szülés, a kiírt napon érkezett a babám, 4 kg fölötti súllyal született
2011. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem egyiknél sem indították meg előbb:


1. nem voltam cukros

36. héten volt 3600 gr, a 41. héten 4,4 lkilóval született


2. cukorbeteg voltam

37+1:en volt 3301 gramm(annyira nem sok9, akiírt napon íióndították, így lett 3950 gramm

2011. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 gyerekem van.Nem voltam cukorbeteg,de mivel 4.szülésem volt,így 4 nappal a kiírt után elíndította az orvosom a szülést.

Talán a méretei miatt!

4300 és 62 cm-rel született a kisfiam,aki ma már 13 hónapos nagyfiú.


4 gyerkőc anyukája

2011. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. jan. 27. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!