Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elrepedhet a magzatburok...

Elrepedhet a magzatburok attól, hogy a baba annyira mozog, hogy kirúgja, szétrepeszti? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.

De azért nem kell aggódni, nekem nagyon aktív babám volt, irtó nagyokat rúgott, mégis indított szülésem lett túlhordás után, úgyhogy nem sikerül a dolog minden babának.

2011. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteget rugdosott a babám,a végén nyújtózkodott hely szűkében,de nem lett belőle gond,még túl is hordtam,indítani kellett!
2011. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm járt így ikerterhességnél.Úgyhogy van ilyen, de szerintem már csak a vége felé, amikor már elvékonyodik minden.
2011. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én erről kérdeztem a dokimat, azt mondta, hogy idő előtt akkor reped meg a burok, ha van valami fertőzés (36.hét előtt).

Ha időben (tehát 37.hét után) reped meg a burok, azt meg nem tudni mitől, de semmiképpen nem a baba rúgásától.

Ez az én dokim véleménye.

Az én lányom is majd'szétrúgott, mégis túlhordtam.

2011. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!