Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetes terhes vagyok, ma...

38hetes terhes vagyok, ma hajnalban 10 perces fájásaim voltak másfél órán keresztül, aztán egyszer csak elmult! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
harmadik babámat várom,az elsö kettönél ilyen nem volt,mivel nagyon sokáig"szoktam"vajudni 5perces fájások elött be se megyek a korházba,mert még onnantol is kb 10 ora,de ilyen egyik gyermekemnél sem volt még hogy elmultak a fájások!
2011. jan. 24. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítólag a többedik babánál előfordul, hogy szakaszos a vajúdás és akár 2-3 napig is eltart. A helyedben azét felhívnám az orvost, elmesélném, mi történt, mert erről én is még csak olvastam, így konkrét tanácsot nem tudok adni.

De könnyű szülést kívánok nektek!

2011. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a másodikkal volt ilyen, szabályos 8 percesek 2 órán keresztül. Kórházban voltam, mert toxikózis miatt befektettek, szóltam a szülésznőmnek, nst-re raktak, azt mondták, szülés lesz belőle, aztán 2 óra múlva nyoma nem volt. 2 héttel később indított szülésem volt. Állítólag kicsit erősebben vizsgáltak a kelleténél (ügyeletes orvos, aki hangsúlyozta, hogy jobb lenne már megszülnöm) és ettől lehetett, de azt senki nem tudta megmondani, hogy mitől maradt abba.
2011. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát kösy a válaszokat,,holnap ugyis nst!de én sok embertöl hallottam ezt hogy van több napi vajudás,illetve ezek is "joslofájások"!!!!
2011. jan. 24. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!