Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden hajnalban felkel, és...

Minden hajnalban felkel, és másfél óráig nem alszik vissza. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Hónapok óta az 5 hónapos kislányom minden hajnali ébredés után - fél négy, fél öt körül - nem tud visszaaludni szopival sem. Nem sír, csak játszik, gyakorol, beszélget, stb. Először azt hittem hogy világos van, azért gondolja, hogy reggel van, de sötétben is ugyanezt csinálja. Mit tehetnék?
2008. jún. 24. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmit.Az én 5 hónapos lányom is ezt csinálja.vidd ki a nappaliba,átszatok,e´s 1-1,5óra múlva vissza fog aludni.legalábbis nálunk így van.Utánna alszik 1 -2órát.
2008. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 5,5 hónapos ugyan ezt csinálja és nem tudom ki és miért pontozta le az előttem szólót, mert teljesen igaza van. Én is meguntam, hogy 1-1,5 óráig próbálkozok mindennel, de nem alszik vissza. Reggel 4-5 között felébred 10 perc alatt látom, hogy ebből szunya lesz vagy nem, ha nem kimegyünk a nappaliba, leteszem a játszószőnyegre, ott lefárasztja magát és amikor dörzsöli a szemét visszateszem az ágyba, 8-ig alszik.
2008. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Amikor látom, hogy már nem fog visszaaludni, én is hagyom, hogy kijátsza magát, nem úszom szemben az árral... Ezek szerint nincs remény? Azért köszi a válaszokat, legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül.
2008. jún. 24. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az idő megoldja. Végülis alszanak 7-8 órát, úgy látszik ez nekik elég és kell egy kis játék, hogy újra elfáradjanak. Örüljünk neki, hogy legalább eddig alszanak és nem kelnek már fel éjszaka:-), csak az a gond, hogy én nem mindig tudok visszaaludni...
2008. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaaaa! Azt nem mondtam,hogy előtte nem ébred fel... :)

De azért mostanában egyre ritkábban, úgyhogy kibírható. Amúgy ezzel én is így vagyok, hogy utána már nem nagyon tudok aludni, mert éppen mire aludhatnék, csörög a párom órája, és kezdődik a nap.

2008. jún. 24. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja a lányom (már amikor alszik éjjel) annyi különbséggel, hogy 5 hetes.


Bizony felkel fél 5 körül enni és onnan 7-ig nem alszik. Dumálgat (maga módján) a sötétben, meg hangosan nevet...de aludni azt az Istennek sem akar. Mi is vettünk már rolót,hátha a világos...dehogy.

De van úgy hogy ezt fél 2-kor csinálja, és fél 5-ig nincs szunya-sőt, ha úgy gondolja akkor egész reggel 6-7-ig:(

2008. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, mi már csak röhögünk:) Sikongat stb. Mi 4 és fél hónaposak vagyunk.
2008. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy csak mi, lányos anyukák írjuk ezt..., lehet, hogy a fiúk alszanak???
2008. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van és ő se alszik nem tudom mikor fogom magam kialaudni. Mert mikor ő fel van igényli hogy valaki vele legyen.
2008. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!