Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg igaz, hogy a málnalevé...

Tényleg igaz, hogy a málnalevél teától gyengébbek a fájások?

Figyelt kérdés
1 hete iszom a málnalevél teát. ma töltöttem a 37 hetet, ihatok 2 bögrével naponta vagy maradjak 1 bögrénél? Mindenki tapasztalata és véleménye érdekelne.
2011. jan. 17. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha nagyon hiszel benne akkor gyengébbnek fogod érezni a fájásokat ;)
2011. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől iszom.Így kezdtem:36. h 1 bögre,37.h 2 bögre,38.h 3 bögre,39. hét 1liter

Vasárnapra vagyok kiírva,néha vannak fájásaim de semmi komoly.Majd megírom,hogy használt e :)

2011. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
A fájások majd akkor jönnek amikor beindul a szülés :)
2011. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erre talán az tudna válaszolni aki szült úgy hogy nem ivott málnalevél teát aztán meg úgy hogy ivott
2011. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én két bögrével ittam szülés előtt, aztán szüléskor brutál erős fájásaim lettek.
2011. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm mindkét szülése előtt hetekig itta, de Ő nem azért, hogy gyengébbek legyenek a fájások, hanem azért, hogy jól/gyorsan táguljon. Mindkét babát spontán, gátvédelemmel szülte pár óra alatt. Persze, ki tudja, ennek mi köze a teához.
2011. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy nem a fájdalmat enyhíti,hanem a tágulást gyorsítja.

A 36.héttől ittam,de volt,hogy kimaradt pár nap,mert iszonyatos íze volt:)

39 hétre szültem,úgy mentem be a kórházba,hogy semmi fájásom nem volt,de már 2 ujjnyira nyitva voltam.

8-kor burkot repesztettek és 10.05-kor megszületett a Kisfiam.

Nem tudom,hogy a teától volt-e,de a másodiknál is kifogom próbálni:)

2011. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az kimaradt,hogy én egy fél literes üveggel csináltam,és azt 1 nap szépen megiszogattam.

Utolsó voltam

2011. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 37. hetes vagyok, most vettem egy csomaggal, de még nem mertem kipróbálni. Elolvastam itt az oldalon régebbi válaszokat a teával kapcsolatban, és voltak negatív, elgondolkodtató beírások is. Nézd meg őket is, mielőtt döntenél!
2011. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 36,5 hetesen kezdtem és mivel szerettem volna picit hamarabb szülni, elég gyorsan növeltem az adagot.Nekem csak jóslókat csinált, pedig hallottam olyanról akinek meg is indította a szülést.

A lényeg, hogy 5 óra alatt nyíltam ki 1 ujjnyiról 4 ujjnyira és brutális fájásaim voltak.Hogy a teától vagy sem azt nem tudom, mindenesetre én nem tartottam hosszúnak a vajúdást.

Sajnos végül császár mellett döntöttek, mikor már fent voltam a szülőágyon, de a doki szerint gyorsan meglett volna, ha nem tekeri kezére-lábára a zsinórt a kisasszony.

Úgyhogy én csak ajánlani tudom a teát, de nem biztos, hogy neked is úgy hat majd mint másnak.

Egy 2,5 hetes kislány anyuja

2011. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!