Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok mikor és milyen...

Császárosok mikor és milyen tornát kezdtetek el, hogy lemenjenek a kilók? Sikerült?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1 évig nem tornáztam a szoptatás miatt, összesen 24 kilótól kellett megszabadulnom. Mindennap ebből csináltam 1 részt+étrendmódosítás. 6 hónap alatt lement minden. Ez csak napi fél óra. :) Én első alkalmakkor csak lazán tornáztam, hogy nehogy gond legyen.


http://www.youtube.com/results?search_query=fitness+corner&a..

2011. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 het utan tornaztam , 2 honap utan johet a hasizom gyakorlat is...a szoptatas nem kifogas...5 honappal a szules utan volt nincs + kilo...Ha terhesseg elott nem mozogta akkor kezd nagyon fokozatosan...csinalhatod Reka kismamatornajat mert az nagyon kimelo...mikor belejottel johet Beres Alexandra es tarsai es ha mar ez is keves akkor nyomas edzoterembe
2011. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szoptatás nem kifogás, hanem INDOK , hogy ne tornázzak az én esetemben. Legalábbis cardio tipusú tornát, ami után olyan izomlázam volt az első időkben, hogy csak na... Bocs...
2011. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ki kell probalni mert minden test mas es minden gyerek is mas...lehet hogy neked napi 20 perc tornatol nem lesz izomlazad de az is lehet hogy izomlaz mellett is szopizni fog a babad...nem minden baba utasitj el a tejet ha izomlaz lep fel...a szoptatas nem kifogas es nem is indok...mindenki meg tudja talalni maganak azt az edzesformat amitol meg nem lesz elkepeszto izomlaza...
2011. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!