Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Menyire bisztos, hogy a...

Menyire bisztos, hogy a málnalevél tea könyiti a szülést a tágulást és a fájásokat?

Figyelt kérdés
és nem árt a babának?
2009. jan. 31. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem 100%, hogy segít, de miért ne adnál egy lehetőséget magatoknak a könyebb szülésre?

Ha az előírás szerint készíted el, akkor nem ártalmas.


Én amúgy homeo bogyót szedtem a tágulás elősegítésére, és nekem nagyon bevált. Reggel nyolckor folyt el a magzatvíz, ekkor 1 ujjnyi voltam, kilenckor 2 ujjnyi, tíz negyvenkor megszületett a kislányom(hozzáteszem, első baba). Persze lehet, hogy enélkül is ilyen gyorsan ment volna a dolog - ki tudja... De az tuti, hogy legközelebb is szedni fogom!

2009. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet tudni. Mivel egy ember nem tudja kipróbálni egy adott helyzetben mindkét alternatívát egyszerre. Így lényegében pontosan sosem fog kiderülni, hogy mi lett volna, ha nem vettem volna be a golyócskákat. Vajon akkor is ennyi ideig tartott volna a tágulás? Nem lehet tudni.
2009. febr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM VÁLASZAITOKAT SOK BOLDOGSÁGOT!!
2009. febr. 1. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudni ezt. De én pontosan 38 hetesen kezdtem el inni, és 40+1 napra szültem 11 óra vajúdással, valamint is nehezen tágultam. Mi lett volna, ha nem iszom?! Az is lehet, hogy előbb kellett volna elkezdeni inni. Nem tudom. De legközelebb is inni fogom azért.
2009. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!