Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen taktikák vannak,...

Milyen taktikák vannak, amivel betudnám indítani a szülést? 39 hetesen még semmilyen jele nincs, hogy be indulna valami!

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Praktikák:

meleg vizes fürdő, szex, emelés (ésszerű keretek között)

nagy séta, lépcsőzés, stb.


De szerintem semmi nem válik be, ha nem akar, úgysem jön ki, én 1 héttel túlhrdtam, csináltam bármit.

2011. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Várj még egy kicsit!
2011. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Én 4 napot húztam rá, az utolsó napokban végképp semmi jele nem volt annak, hogy hamarosan megszülök... még az addig bedagadt bokám is totál leapadt, a pofimról is lement a víz :))) ... aztán szivárgó magzatvíz-gyanúval indítottak, burkot repesztettek és ma egy 8 hónapos kiscsaj anyukája vagyok :)))))))))))))))))))))))))))))
2011. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Én most 40hetes, 2napos vagyok...

Minden este meleg fürdő, és szex...

De semmi jele hogy indulna a szülés...:)

2011. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A baba tudja mikor kell jönnie (jó esetben). Én is túlhordtam, de a babám alig volt 3 kiló, úgyhogy szerintem tudta ő, hogy még fejlődni akar odabent. :)

Amúgy én is próbáltam ezt-azt, semmi nem vált be.

Sokaknak amúgy bejön a szex.

2011. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmi sem működik, ha baba bent akar maradni:)

Én itt szenvedek, már fejre is állhatnék, semmi. Pedig mindent megteszek, hogy végre beinduljon.

Mára még a jóslók is felszívódtak:S

40hetes

2011. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én aug.5-re voltam kiírva, és aug.1-jén szültem, de délelőtt még semmi jele nem volt, aztán az ebéd utáni pihinél egyik percről a másikra úgy elkezdett fájni a hátam, és a derekam, hogy azt hittem megpusztulok. Úgyhogy csak nyugi, aztán jön amikor akar.
2011. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a fenti praktikákat, kivéve a bábakoktélt, de nem jött be semmi, indított szülésem volt 40+1 hetesen.
2011. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Olvasom, hogy mindenki a "szex"-et emlegeti. Én azt azért érdemesnek tartanám említeni, hogy nem akármilyenről kell, hogy beszéljünk, hanem olyanról, ami valódi vérbőséget és valódi méhösszehúzódást vált ki (konkrétan valódi orgazmusról beszélek).

Más. A kádfürdős módszer is jó, de ott is szerintem a vérbőség elérése a cél, tehát nem szimplán meleg fürdő, hanem "nagyon" meleg legyen a víz.

Remélem nem úgy értelmezitek, hogy osztom az észt, de szerintem ezt sokan nem tudják.

2011. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Csak óvatosan, a Texasi Láncfűrészes is tovább volt odabenn, a szülei szex-el próbálkoztak és a kis huncut bentről levágta a fütyköst. (Mielőtt valami filmkritikus kötekedne tudom, hogy nem így történt valójában) :D
2011. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!