Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szt. Jánosban fogok szülni....

Szt. Jánosban fogok szülni. Mit kell oda bevinni a babának? Popsitörlőt, krémet, pelenkát olvastam a honlapjukon.

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta mindent gyógyszertárit kell használni, de azt csak akkor írja fel a doki, ha megjöttünk a kórházból. Addig mit vegyek, mit használjak majd?
2009. jan. 29. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sudokrémet vittem be a kórházba (szintén János). Én azóta is azt használom, nem használtam gyógyszertárit (illetve egyszer kentem be vele a popiját, hátha, de kicsapta, nekünk nem jött be). Cumisüveget vigyél be, mert tőlem második nap azt kérték a csecsemősök, hogy vizet tegyenek bele (mondjuk másnap hozattam a férjemmel babavizet, és azt tettünk az üvegbe ha kellene). Textil pelust is vigyetek be vagy 3-4 darabot, jól fog jönni büfizéshez stb....

2009. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bimbóvédőt vittél be, azt is olvastam hogy hogy kell. Egyébként milyen a kórház, hány ágyasak a szobák? Milyen az ellátás?
2009. jan. 29. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! én kéét hete szültem a jánosba, ami a legfontosabbak, 1 cumis üveg textil pelus legalább 5 db, a pelenkázást ott megcsinálják neked, én nem vittem semmit be ahoz, de amugy iskapsz majd ajándék csomagot amibe lesz minden. ruhát adnak rá, csak majd a hazavitelhez kell. mellszívó ha van saját de ha nincs lehet kérni a csecsemősőktől. bimbóvédő az nagyon fontos hogy ha véletlenül nehezen indulna a szoptatás, nekem jól jött. könnyü szülést
2009. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. jan. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!