Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy kezeltétek ezt a helyzetet?

Hogy kezeltétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Közeledek a szüléshez és már túlteng bennem minden.

Az izgalom az, hogy minden rendben lesz a picivel.Mennyit kell még várni,mikor jön el az idő,jól fogom csinálni és ehhez hasonlók.


2011. jan. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én csak arra koncentráltam, hogy nemsokára babázni fogok, és ez átvitt ezeken a dolgokon. a szülés meg jön ösztönből, egyik haverom mondta viccesen:"jön az, csak nyomni kell" persze férfi!! :D
2011. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ilyenkor mindenki így van vele. Végül is életed (egyik) legfontosabb, és tagadhatatlanul legnehezebb élménye közeledik.

Nem sokára túl leszel rajta, és kézbe fogod a kisbabád.

A szülést nem lehet "rosszul csinálni". A babával is mindenki tud bánni, ha egy tudatlan, írni-olvasni nem tudó afrikai 13 éves lány fel tudja nevelni baj nélkül, akkor neked miért ne menne?

7 milliárd ember él lassan a Földön, akiben "nem tett kárt az anyjuk". :D Nem olyan nehéz az, ahogy most elképzeled.

Pihenj sokat, aludj még többet, később nem igen lesz rá lehetőséged.

Olvass, nézd meg a filmeket, amikre kíváncsi vagy, menjetek a pároddal sokat kettesben sétálni, ülj be egy moziba, beszélgess a barátnőiddel: hamar elmegy az idő, és később ilyesmire sokáig nem lesz módod.

2011. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog. Én is izgulok, pedig a másodikat fogom lassan megszülni. Bennem is kavarognak a gondolatok, hogy simán szülök-e vagy megint császár lesz? Este jön rám, vagy napközben? Hogy oldom meg a kisbabám elhelyezését, ha apa épp nincs itthon? Lesz-e velem valaki? Mennyire fog fájni, és mennyire tágulok majd??? STB...Annyi kérdés kavarog bennem, de minél jobban rágódom ezen, annál jobban felspanolom magam és csak rosszabb lesz, így én csak várok és már nem is gondolok rá. Csak arra, hogy a kisfiammal tölthessem az a kevés időt, mert ha kórházban leszek, nagyon fog hiányozni és még nem volt nélkülem egy napot se távol...Sok sikert és gyors szülést neked!
2011. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.mindenkinek könnyű szülést és jó babázást kívánok
2011. jan. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!