Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aggódom hogy nem veszem észre...

Nittababy kérdése:

Aggódom hogy nem veszem észre ha elfolyik a magzatvíz ez elképzelhető vagy tuti észre veszem?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2011. jan. 2. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindkét szülésem így indult és nem lehetett nem észrevenni. Folyamatosan folydogált, mintha pisiltem volna. Biztos, hogy te is észre fogod venni. Gyors szülést kívánok!
2011. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tuti észreveszed. Másfél liter folyadék nem tűnik el csak úgy :)
2011. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kizúdul belőled a sok meleg víz, ha nem veszed észre az csoda lesz!
2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

észreveszed!

én is ezen paráztam, fél óránként ellenőriztem a bugyimat.

Na, amikor elfolyt, az kb másfél liter, meleg foladék, ami ömlik :) :D

2011. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2011. jan. 2. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig attól parázok hogy fürdés közben folyik el:)
2011. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ezen izgultam, s ráadásul vizelettartási problémám is volt-mostmár tudom,hogy az,s mindig megijedtem, ooo ez már a magzatvíz? Azt mondják a magzatvíznek édeskés szaga van.Na én a vizeleten is simán éreztem.

De császáros voltam, úgyhogy nem tudom, milyen,mikor elmegy a magzatvíz

2011. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak úgy ömlött belőlem az elején, egyértelmű volt, hogy ez a magzatvíz. Aztán utána is folyamatosan csordogált, és nem csak pár percig, hanem nekem órákig...

Meleg lötty, amit nem tudsz visszatartani.

2011. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát úgy látom én kivétel vagyok.


0:30 kor görcsölt a hasam, kimentem a wc-re, nagyon álmos voltam, "pisiltem". Aztán 5 pereces fájások, kórház, uh és kérdezték mikor ment el e víz, mondtam, hogy csak most a vizsgálatnál, mikor a doktornő kihúzta az ujját akkor éreztem pár cseppet. Valószínű olyan fáradt voltam, hogy nem vettem észre, hogy ez nem pisi, de szerencsére a fájások jöttek hamar.

(ne haragudj, ha megijesztettelek)

2011. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!