Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma volt nálunk a védőnő, és...

Ma volt nálunk a védőnő, és mondta hogy a kórházban majd a 3. napon látogat meg, mert az első 1-2napban úgy is csak sírni fogok a hormon változás miatt?

Figyelt kérdés

Nálatok ez hogy volt,tényleg ennyire depisek voltatok az első pár napban?Vagy csak túlzott?!


35heteske


2009. jan. 27. 15:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Írták előttem, hogy esetleg beleszól a védőnő abba, hogy hogyan etesd a babát. Előző gyerekem 10 évvel ez előtt született. Akkor még nem minden védőnő támogatta a szoptatást, sajnos az enyém se. 6! hetesen bejelentette, hogy ideje lenne almalét adni a babának (mint a 70-es években!). Én akkor valóban a sarkamra álltam és elmondtam neki, a saját véleményemet, és azt, hogy én akkor is szoptatni fogm a picit 6 hónapig, ha ő a feje tetejére is áll. Így is lett, sőt 18 hónapig szopott a fiam. Ő persze minden hónapban, mikor méredzkedni mentünk,szinte rosszallóan kérdezte, hogy kap-e már vmi szilárd ételt, de én tartottam magam az elveimhez. Egy idő után betört! Most 5 hónapos a kislányom, most nem is próbálkozott... Úgyhogy kitartás és próbálj vele beszélni, mert az ő feladata csakis a segítés és nem az, hogy dirigáljon. Minden jót! Boldog babázást!
2009. jan. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!