Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik orvost ajánljátok...

Melyik orvost ajánljátok nekem inkább? Dr. Steinmetcz Györgyöt, Vagy Dr. Kazacsay Lászlót? Kecskeméti szülészorvosok.

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek nekem! Náluk jártam már, és igazából a véleményetekre lennék kíváncsi., mert nem tudok dönteni.
2009. jan. 27. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud véleményt írni???:( Szomorú vagyok....
2009. jan. 27. 10:47
 2/4 anonim ***** válasza:

én mindkét gyerekemet dr. Koncz Istvánnál szültem. végtelenül kedves orvos, és nem durva. de ez a két név nem rémlik. két orvos volt még szimpatikus nekem az egyiket azt hiszem Szabó Istvánnak hívják. a másik neve mintha Bakó lenne. ő egy fiatal orvos. steinmetcz györgy...hm ismerős, kb hogy néz ki? magasság...kor. biztosan találkoztam velük is, mert 5 hetet voltam bent a 2.-al

de szerintem személyfüggő az orvos választása. mindenki másképp képzeli el az orvost és a szülést is. minden pillanat függő. adott pillanatban/szituációban kinek mi a helyes. ajánlom, h próbálj meg mindkettővel magánrendelésen elbeszélgetni. kérdezz meg mindent ami számodra fontos. az alapján dönts, h ki az akiben jobban megbízol. sok sikert. ja és szülés után ne félj segítséget kérni a nővérektől. ha a maszírozással van gond, v bármi. szivesen segítenek.

szülés után igyál annyit, mint még soha. minnél elöbb kiszedik a katétert, annál könnyebben megy minden. az első felülés és séta ugyan nehéz, főleg ha császárra kényszerülsz te is (ne legyen...sajna nálam hiába várta az orvos a babát, nem tágultam, aztán elment a pulzusunk), de ne add fel. ez a te érdeked is, hiszen a babád csak rád számíthat otthon.

sok boldogságot.

2009. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Steinmetcz!
2009. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első gyermekemet dr. Kazacsay L.nál szültem. 8 honapig volt fogadott orvosom, de elment szabira, amikor ki voltam irva, így őt ajánlotta. Nem voltam oda érte a vajúdás alatt. De a szülést szépen levezette. Második gyermekemet dr. Terebessy Károly főo.nál szültem. Most is ő a fogadott orvosom. maximálisan meg vagyok és voltam elégedve vele. Bárkinek tudom ajánlni.
2009. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!