Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet olvasni többet a...

Hol lehet olvasni többet a természetes szülésről és a császármetszésről?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

[link]


[link]


Válogathatsz a találatok között.

2009. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Biztos hogy tudni akarsz a szülésről mindent? Tapasztalatom szerint ez nem jött be. Én is tudni akartam ész szülni természetesen de szörnyű császárom lett 5 éve már. Szeretnénk másodikat de félek hogy megint császár lesz,és halogatom. Hagyd hogy majd a szülőszobában történjenek a dolgok. Ahány ember annyiféle képen szül! melyik a jó???
2009. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Szió!

Egyetértek az előttem szólóval!!!

Én alapvetően kíváncsi természet vagyok. A terhességem 9. hónapjáig dolgoztam, ezért nem volt időm utánajárni. Az utolsó, táppénzen töltött hónapot azzal kezdtem, hogy az összes lehetséges szülésről szóló tájékoztatást, véleményt igyekeztem elolvasni. Na, ekkor kezdtem el parázni, de annyira, hogy alig tudtam esténként elaludni. Az egyik barátnőm javaslatára abbahagytam az olvasgatást és rögtön meg is nyugodtam.

Hidd el, a szülőszobán mindent idejében mondani fognak neked (mit, mikor és hogyan kell csinálni). Én még kérdezgettem is közben és nagyon kedvesen válaszoltak minden kérdésemre.

Könnyű szülést!

Zita

2009. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!