Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek és Paksiak! Dr....

Pécsiek és Paksiak! Dr. Várnagy Ákosnál szültél?

Figyelt kérdés
Sok kérdést találtam az oldalon róla ami alapján "tetszik" a doki, de írjon valaki aki szült nála, mert engem konkrétan az az oldala érdekelne. Választás előtt állok van még 2 hetem hogy kiválasszam a pécsi szülészeten az új orvosomat. Várok más "tippet" is.
2010. dec. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ő volt ugyan a fogadott orvosom, de végül is nla szültem, mert a dokim szabin volt, és őt ajánlotta, ha esetleg pnt aznap szülnék. Csak ajánlani tudom, nem mondom, hogy sokat "találkoztam" vele, de a szülést rendben levezette, és utána minden nap bejött hozzám, amíg bent voltunk a kórházban, és természetesen az "elengedő papíromat" is ő állította ki. Hozzá teszem: volt olyan szobatársam, aki majd összesz@rta magát a szülés utáni vizsgálatnál, én meg sem éreztem, és gondolom, ez is orvosfüggő. Szóval ajánlom. Amúgy másik tipp: Csermely Tamás, ő volt a fogadott orvosom, és minden nagyon rendben van vele.

2010. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok 32 hetes és az Ákosnál fogok szülni. Eddig maximálisan meg vagyok vele elégedve. Te hány hetes vagy?


Üdv!

2010. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már megoldódott az orvos kérdés, mert úgy volt hogy a régi dokim külföldre utazik hosszabb időre, de hívott, hogy storno az utazás ezért most már nem kell új doki után néznem. Egyébként 32 hetes vagyok. Ha mégis elutazott volna akkor biztos a Várnagy doktort választottam volna!
2010. dec. 21. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én dec.11-én szültem nála, ő volt a fogadott orvosom. Nagyon kedves volt, sokat segített, és mindig ott volt velünk a szülőszobába, bármi kérdésünk volt azt fel mertük tenni neki, nekem sokat segített a szülésnél is, és utána pedig egy normális szobát intézett nekünk. Bár szabadságon volt mégis bejött hozzánk, és amikor haza mehettünk akkor is jött. Tehát én csak jót tudok mondani róla, szerintem nagyon korrekt, jó szakember.
2010. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!