Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek! Aki az Édesanyák úti...

Pécsiek! Aki az Édesanyák úti klinikán szült, milyenek a szülésznők?

Figyelt kérdés
Mindegyik rendes vagy érdemes inkább fogadni egyet, ha azt szeretném hogy normális legyen. Tapasztalatokat kérek és ha van rossz emlék azt is, ha lehet névvel, nehogy őt fogadjam véletlen.
2010. szept. 15. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A szülésznők jók, egyszer se volt rossz tapasztalatom. Én fogadtam, de a bennlévők is nagyon rendesek voltak, pedig nem is lett volna hivatalosan dolguk velem...

Viszont az osztályon szülés után... Hát, jobb ha felkészülsz lelkileg... És ne hagyd magad kiboritani...

2010. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem a gyerekágyról is jó emlékeim vannak, lehet, hogy csak épp a normálisabb csapatot fogtam ki...Amúgy amíg bent voltam, 3 szülésznővel találkoztam, és mindhárom nagyon kedves volt!
2010. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jó tapasztalataim vannak,kedvesek és segítőkészek voltak.Nem fogadott volt,csak a dokim.És én sem tapasztaltam az osztályon sem semmi rosszat,pedig 8 napig volunk bent,tehát mindenkit megismerhettem. Barátnőm is csak rosszat hallott az osztályról,azt mondta,szerinte azért volt nekem ilyen jó,mert a dokim intézte a 2 ágyas szobát....Hát nem tudom....
2010. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha kétágyas szobában voltál, nem csoda, hogy nincs okod panaszra. Azt a nővérkék is tudják, hogy aki ott van, az protekciós, tehát azokra figyelnek...
2010. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 4 ágyasban voltam, és ott sem volt semmi gond...
2010. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 17 órát vajúdtam a szülőszobán. Ez idő alatt több váltás szülésznőt is elfogyasztottam. Egyedül az nem volt szimpatikus aki reggel felvett. Nekem konkrét problémám nem volt vele azon kívül, hogy eléggé katonás stílusa volt, de a szomszéd szobában vajúdó kismamát úgy kiosztotta, hogy a végén nagy ordítozós veszekedés lett belőle. Ordított a kismama, a férje és a szülésznő, a doki meg próbálta csitítgatni őket. Azt hiszem nem követte a kismama teljes mértékben az utasításait.

A nevét nem tudom, de egy középkorú 50-es hölgy volt.

A csecsemősök között tényleg vannak bunkók, főleg a fiatalok. Egész este interneteztek és vihogtak, ha segítséget kértél, akkor meg elhajtottak.

2010. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!