Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Pécsi Édesanyák úti klinikár...

A Pécsi Édesanyák úti klinikárol újabb tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nemrég szült kismamák véleményére, tapasztalatára lennék kiváncsi minden mennyiségben a pécsi szülészettel kapcsolatban! Orvosok, szülésznők, szobák, higiénia, ellátás, minden érdekel, amit ti fontosnak éreztek és szívesen megosztanátok!

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 3. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Február 5én szültem Pécsen. Igazság szerint meg vagyok elégedve. Fogadott orvosom (dr. Várnagy Ákos) és fogadott szülésznőm (Soósné G. Erika) volt. A szülés alatt teljesen biztonságban éreztem magam! A fenti párost neked is ajánlom. A szülőszoba tiszta és rendezett volt. Onnan a gyermekágyra kerültem egy 4 ágyas kórtermbe, ahol bent volt a zuhanyzó és a wc. A gyermekágyas nővérkékre egy rossz szavam sem lehet; kedvesek, türelmesek, segítőkészek. A csecsemősök egy kicsit furcsák. Volt olyan aki lecseszett, mert első babánál, egy napos anyaként nem tudtam, hogy ha 3 óránként nem ébred fel a baba, akkor kelteni kell; volt aki beszólt, amikor már zokogtam, mert nehezen indult a tejem. De olyan is volt, aki kedvesen segített.

A gyerek orvosnő nekem kicsit furcsa volt, mert szinte minden babát tápszerezni akart...

A szobák tiszták voltak, a kaja viszont nagyon nem volt jó. Ha meg tudod oldani, ebédet inkább vitess be magadnak.


Összességében meg voltam elégedve. A következő gyerek(ek)et is itt fogom szülni.

2011. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!