Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek, akiknek az orvosuk...

Pécsiek, akiknek az orvosuk Labossa Gusztáv volt, érdemes szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés

Állítólag Labossa Gusztáv az az orvos aki ott van az elejétől a kismamával szülésnél, és mivel első szülésem azt szeretném ha minden könnyebben menne és erre mindig a szülésznőket ajánlják. Szerintetek érdemes még plussz szülésznőt fogadni, vagy az orvos is elég ha ott van.

Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, akik nála szültetek. Ha volt fogadott szülésznő azt is írjátok ki volt, mert nem ismerek egyet sem.


2010. máj. 9. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia


nekem Ő volt a dokim és nem fogadtam szülésznőt, amúgy anélkül is iszonyat kedvesek voltak a nővérek, szülésznő, hogy fizettem volna nakik.

szerintem ha van fogadott dokid nem kell szülésznőt fogadni, mert akkor teljesen másképp állnak hozzád mintha nem lenne dokid, mikor szültem volt erre példa egy másik anyukánál.


A Labossa doktor pedig nagyon jó választás, jobbat ajánlani sem lehet szerintem.

én most másodjára is őt fogadtam meg és megint csak nem lesz szülésznőm.


szép babavárást

2010. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt fogadott orvosom,és még is nagyon kedvesek voltak.

Szerintem a szülésznő többet tud segíteni mint az orvos.

Ha esetleg szeretnél fogadni,akkor kérdezd meg a dokit hogy kivel szeret együtt dolgozni,kit ajánl.

2010. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!