Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek? Egész nap...

Mi a véleményetek? Egész nap veletek legyen a baba a kórházban vagy 3óránként vigyék be?

Figyelt kérdés
Fenn áll a lehetőség nálunk arra is hogy reggeltől estig egész nap velem legyen a pici.éjjel pedig szopizni behozzák.Szerintetek melyik jobb?Vagy szülés után jobb pihenni abban a pár napban?Előre is köszi a válaszokat!34hetes kismami
2010. dec. 1. 17:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia.


En meg csak egyszer szultem es akkor vegig velem volt a lanyom.

Ahogy megszuletett rogton ram tettek es addig volt masnal amig kimasztam a kadbol es letusoltam varras utan(ebben az idoben mertek meg....kb 5 perc volt, mert nem volt tobb erom tusolni).

El nem tudom kepzelni, hogy milyen lehet ha nincs velem(termeszetesen ha csak 3 orankent hoztak volna be akkor nem tudnam elkepzelni, hogy milyen lehet ha vegig ott van velem)

Szerintem fontos, hogy kialakuljon mar a legelejen egy kapocs (minek foleg az anyukaban kell kialakulnia) es igy tenyleg igeny szerint szoptathatod.En csak biztatni tudlak erre!!!idd el jo lesz:)En feltem tole, de nem volt valasztasom es ennel jobb nem is lehetett volna, mint hogy velem volt :)

2010. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nektek is nagyon köszönöm a válaszokat!Maradok annál hogy velem lesz a pici.:-)További szép napot nektek!
2010. dec. 3. 07:23
 23/24 anonim ***** válasza:
Bár mi még csak most tervezzük a babát,de én nem ítélem el, aki egy kicsit "lepasszolta" az első 2-3 napban. Szerintem a bébinek sem jó egész nap egy idegileg kimerült, kialvatlan anya mellett feküdni. A hölgy, aki írta,hogy 3 éjjel nem aludt, na ő gondolom szegény ilyen lehetett. Oké,hogy otthon sem tudod lepasszolni, meg nem is kell, de azért a szülés nem mindenkinek megy pikk-pakk, és az első pár napban igenis kell pihenés az anyának is! Barátnőm is így járt. Nem aludt semmit, baba éjjel-nappal vele, és nem akart beindulni a teje. Ahogy hazamentek, és legalább 1-2 órára le tudott dőlni amíg apuk dajkálta a babát, be is indult neki!
2010. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves utolso:


Nem azert nem volt eleg teje a korhazban, mert ott nem aludt es hazament es aludt 1-2 orat es mar dolt is a tej :D

Ennek ido kell!Van akinel csak 1-2 het utan indul be a tejelvalasztas.

Anyukam az elso honapban tapszerezte a hugomat, mert nem volt teje, de utanna ugy beindult, hogy 3.5 eves koraig szopizott.

Neki csak 3 orankent vittek be a hugomat es meg sem volt teje.

Senki ne itelkezik azok felett akik nem kerik a baba-mama szobat!!!

Az en sajat velemenyem az, hogy jobb ha ott van a baba az anyuka mellett napi 24 oraban.

Tolem tenyleg egy percre sem vittek el.Amikor vartak akkor is a kezemben volt, betekerve egy nagy torolkozobe.

Nem vittek vizitelni hanem oda jott az orvos.Nem volt konnyu szulesem, mert tobb mint 42 ora volt, de ettol fuggetlenul szamomra tokeletes volt, hogy velem lehetett.

Termeszetesen ha valaki mashogy gondolkozik azzal sincsen gond.

Bennem annyi volt az adrenalin, hogy az elso 2-2.5 hetben napi max 3 ora alvassal (tea es kave nelkul) oloyan voltam mint akit felhuztak es nem tud leallni.

Aztan persze kijott a faradsag es 1 napig aludtam amikor a ferjem otthon volt.

Csak az etetesre keltem fel.

Mindennek van elonye es hatranya :)

2010. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!