Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek? Egész nap...

Mi a véleményetek? Egész nap veletek legyen a baba a kórházban vagy 3óránként vigyék be?

Figyelt kérdés
Fenn áll a lehetőség nálunk arra is hogy reggeltől estig egész nap velem legyen a pici.éjjel pedig szopizni behozzák.Szerintetek melyik jobb?Vagy szülés után jobb pihenni abban a pár napban?Előre is köszi a válaszokat!34hetes kismami
2010. dec. 1. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy hol szülsz és mi ott a szokás. Én nem néztem utána és nagyon meglepődtem ám, hogy csak éjjel 11-től reggel 7-ig vitték el a gyereket. Én másnap olyan fáradt voltam még hogy fél 10-kor szóltam hogy vegyék be a gyereket a megőrzőbe, mert nem bírok ébren maradni. Nagyon megrökönyödtek ám, hogy lepasszolom. Ez a dél pestibe volt.Egyébként meg odaadták és egész nappal velünk volt
2010. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt Veszprémben reggel 6-tól este 10-ig lehet veled a baba, arra nagyon csúnyán néznek aki lepasszolja, mondjuk én nem is tettem volna! Éjjel viszont nem hozták be!
2010. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan korházban szültem, ahol végig veled lehet a baba. Életem legnehezebb 5 napja volt. Ikereim vannak, császároztak, alig bírtam mozogni. Amikor harmadik napja nem aludtam éjjel kettőkor úgy kellett könyörögnöm, hogy csak a következő szoptatásig had maradjank a csecsemősöknél a babáim. Majdem lenyeltek keresztbe, hogy mit képzelek. Én akkor örültem volna, ha legalább éjjel vigyáznak rájuk, és az se lenne ellenemre, ha csak 3 óránként lenne, ahogy sok helyen van. Szerinte legalább 1-2 napra szükség lenne az anyukáknak, hogy pihenjenek egy kicsit.
2010. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Velem első nap nem volt velem csak keveset, mert császároztak, de másnap már végig velem volt, pedig nem volt könnyű felkelni. Kivihettem volna, de nekem nagyon jó volt hogy ott volt velem egész nap. Éjjelre kivitték, akkor nem volt velem, így pihenni is tudtam.

De ez attól is függ hol szülsz, és hogy viszonyulnak a dolgokhoz. Gratulálok a kis pocaklakóhoz!

2010. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nálunk reggel 5től este 9ig van.Éjjel meg hozzák szopizni.De ha hazajövünk sem tudom odaadni senkinek.Ez a pár nap...
2010. dec. 1. 17:53
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Hát gondolkozom rajta nagyon.Ezért is kérdeztem meg tőletek akik tapasztaltabbak.Karolina kórházban szülök Mosonmagyaróváron.
2010. dec. 1. 17:56
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Velem volt és nem bántam meg.

Első nap még hozták-vitték mert inkubátorban volt.


Igaz, 3 óránként hozták, de aludt és nem tudtam megszoptatni, felkeltettem, de nem evett.

Egy napig tiszta ideg voltam, a gyerekem nem evett semmit, gondolom bent cukrosvizesték.


Alig vártam hogy másnap behozzák végre és evett igény szerint.


Így én azt tanácsolom hogy legyen veled.

2010. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom!Császáros voltam.Délben műtöttek ,este megkaptam a babám és míg haza nem engedtek velem volt!ÉJJEL-NAPPAL!De nem is engedtem volna,hogy elvigyék!Bár itt nálunk nem is szokás,itt anyuka viszi a babát mindehova,pl a vizsgálatokra is.(debreceni klinika)Ha hazamégy tényleg nem fogod tudni odaadni senkinek,és akkor majd otthon jön a fekete leves:)!Szóval én biztos magam mellett tartanám,annál hamarabb kezdődik meg az összeszokás,kötődés!Meg olyan nagyon jó nézni ,ahogy ott szunyókál melletted!Én imádtam puszilgatni!Nem is beszélve arról,hogy így ha akartam akár óránként is cicire tudtam tenni.Hamarabb is beindult a tejem!!!Másnap már volt!
2010. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én bababarát kórházban szültem. Folyamatosan velem volt a pici, talán csak egyszer-kétszer vitték el, ha nagyon bőgött, de utána hozták is vissza. Nem bánom, hogy így volt, de bevallom iszonyatosan fáradtan értem haza a kórházból. Így utólag, én azt sem bántam volna, ha legalább szülés után 1-2 napig tudtam volna pihenni egy kicsit.
2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Mindkétszer Kistarcsán szültem, ott csak akkor vitték el, ha oltást kapott vagy egyéb vizsgálat miatt. Amikor fürödni mentünk, vagy ilyesmi, be lehetett adni a csecsemősöknek ( de nagyon szájhúzogatva vették be őket mindig egyébként).

Ha este szültél akkor megkérdezték első éjjel hogy veled legyen-e, de egyébként ott voltak a babák non-stop (6 ágyas kórterem, soha nem volt egy percnyi csend sem)

én nem bántam, zavart volna ha nincs velem, biztos túlzottan aggódtam volna hogy mi lehet vele...

egyébként babarát hozzáállás ide vagy oda, volt olyan baba amit jól megtömtek cukrosvízzel aztán nesze neked szoptatás. Szóval nekem jó volt így, a többi babától úgyse lehetett volna pihenni. Az elsőnél a 4 nap alatt ha 5 órát aludtam összesen lehet hogy sokat mondok. A másodiknál kicsivel többet, kerek 8 órát sikerült összesen aludnom a kh-i bentlét alatt.

2010. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!