Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogyan védekeztek...

Szülés után hogyan védekeztek a következő babáig?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
megszakítással..mindig is ezzel védekeztünk,eddig bevált,mindig akkor jöttek a gyerekek amikor mi akartuk.A férjem a gumit nem bírja,én meg a gyógyszereket...
2010. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
0%
szoptatással! :) Ha ezt rendesen csinálod, még csak meg sem jön, nemhogy teherbe esel... :)
2010. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: én rendesen csináltam, még vizet sem kapott a babám inni, csak és kizárólag anyatejet, mégis megfogant a tesója, úgyhogy azért jobb vigyázni ;)
2010. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Jázmin anyucija ***** válasza:
100%
Egy hétig tudtam csak szoptatni, aztán ismét fogamzásgátlót szedtem.
2010. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer. A megszakítás és a szoptatás nem annyira biztonságos, mint a mesterséges fogamzásgátlás. Mivel mi 1001%-ra nem akarunk most kistesót, nem bízzuk a szerencsére...
2010. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

2 évig gyóygszerrel, utána 6 évig spirállal

Most második után 20 hónappal gumival.

2010. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Megszakítással :) Már az első baba előtt is így védekeztünk, sose lett belőle véletlen gyerek (persze ha jött volna, nem lett volna tragédia, különben nem bízzuk magunkat erre a módszerre). Amikor szerettünk volna babát, az első hónapban összejött. Most 14 hónapos, eddig újra így védekeztünk, most pedig jöhetne a következő, szóval sehogy :D
2010. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Ha megszakítással védekeztünk, akkor teherbe eshetek-e?

Kicsi rá az esély, de igen, így is teherbe eshetsz. Az ún. Pearl Index szerint (100 nőnél vizsgálják, hogy 1 éven át alkalmazva az adott módszert hányan estek teherbe, 35 a megszakításos védekezés értéke, azaz, 100-ból 35-en teherbe estek)."


"Törpi szerint:

2010. október 20. szerda - 09:42

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne,hogy már van egy babánk 2 hónapos,elapadt a tejem kb 3 hete de még nem jött meg újra.Ha nem védekeztünk a párommal lehetek-e terhes ez idő alatt?

Mert sokan azt mondják hogy szoptatási idő alatt vigyázni kell,van aki azt mondja nem kell vigyázni.Most mi az igazság?

Válasz: Ha már nem szoptatsz, akkor előbb-utóbb visszaáll a ciklusod. Mivel eddig nem jött meg, nem is tudod kiszámítani, mikor lesz peteérésed, tehát már az első vérzés jelentkezése előtt teherbe tudsz esni. A szoptatás fogamzásgátló hatása addig tarthat, amíg az anyuka kizárólagosan és a baba igényei szerint szoptat, és két szoptatás között nem telik el 4 óránál több, de emellett is jelentkezhet menstruáció, tehát ez egyáltalán nem biztos módszer."


[link]

2010. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igény szerinti, nagyon gyakori szoptatás mellett jött meg 2 és fél hónapos baba mellett, szóval ezzel óvatosan.
2010. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Szoptatok 21 hónapja, a lányom 33,5 korában megjött, azóta is havonta megvan.


2 A hugom 8! évi megszkításos védekezés után amellett lett terhes.

2010. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!