Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem fogadok szülésznőt,...

Ha nem fogadok szülésznőt, nincs is esély a gátvédelemre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Nem volt fogadott szülésznőm, mégis gátvédelemmel szültem. Pedig én nem kértem, hogy így legyen, ő mondta, hogy mindenképpen megpróbálja...
2010. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ó,de jó, remélem nekem is sikerül majd gátvádelem és eda nélkül! Köszi
2010. nov. 25. 15:06
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az EDA rajtad múlik (mármint ha nem kérsz, nem kapsz :o) , a gátvédelem van hogy akarat ellenére nem sikerül, de nagyon szuper, hogy megpróbálod!


Szép szülést!

2010. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nagyon jó lenne ha menne! Köszi a biztató szavakat!
2010. nov. 25. 15:17
 5/20 anonim ***** válasza:
Kolleganom is gatvedelemmel szult, s neki sem volt fogadott szulesznoje. De akkor se keseredj el, ha nem sikerul, en 3 honapja szultem, volt gatmetszes, de nem volt veszes egyaltalan (a vagas se, es a gyogyulas se), mar minden olyan, mint szules elott volt.
2010. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Dehogynincs esély! :) Én is gátvédelemmel szültem fogadott szülésznő nélkül, pedig azt mondtam neki az elején, hogy szülés közben végig tegye, amit jónak lát, ha vágni kell, vágjon. Nem kellett hála az égnek! :)
2010. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nekem sem volt fogadott szülésznőm, és mégis gátvédelemmel szültem a második kisfiamat, az elsőnél is próbálták a gátvédelmet, de végül csak kellett vágni- ami egyébként nem volt fájdalmas.

Persze sokkal gyorsabb volt a felépülés a második szülés után, de hát ez természetes. A gátmetszés sem volt horror, simán kibírható, és a varrás is egyébként, mindemellett örülök, hogy másodszorra sikerült a gátvédelem.

:-)

2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt fogadott szülésznőm. Rögtön ahogy bementem a szülőszobába, szóltam, hogy gátvédelemmel szeretnék szülni, és maximálisan partner volt a szülésznő és a doki is.


Viszont otthon gátmasszázst csináljatok szorgalmasan, meg az intimtorna is hasznos (nekem mondjuk ahhoz nem volt türelmem), valamint én ittam a málnalevél-teát és homeós bogyókat szedtem a 37. héttől (a kórházban kérdeztem meg a szülésznőket a 36. heti NST-kor, mit és hogyan kell szedni).

Hogy ezek közül mi segített, nem tudom, mindenesetre sikerült a gátvédelem, és nagyon örültem neki.

Hajrá!

2010. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Milyen homeós bogyókat szedtél? Ebben a dokim tud szerinted segíteni?

2010. nov. 27. 14:37
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Szülésznő vagyok, a gátvédelem elmulasztása műhiba. Kötelező kitolásnál, ez előírás. Ezt meg kell tenni gátmetszésnél és gátmetszés nélkül is.
2010. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!