Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 37. héten mennyi...

Betöltött 37. héten mennyi volt a méhszájatok? És ehhez képest mennyivel idővel rá szültétek meg a babát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 19:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszi, h ennyien írtatok!!

Nos,a férjem is azt mondta,h csak akkor enged be a kórházba, ha tényleg magától megindul a szülés, azt meg úgy is észre veszem, pláne ha elfolyik a magzatvíz.Nagyon remélem, h kihúzom ameddig a babának is jó, h a baba időre szülessen.Kizárt, h azért szülés indításon vegyek részt, mert ő nem lesz elérhető.Szülésznőt nem akarok fogadni, avval úgy voltam, ha rendes akkor úgyis ad az ember amennyit rátud szánni.meglátjuk.Csak én tudjátok azt vártam, h azt mondja, h kedveském, szüljön mikor megindul és vagy lesz itt ügyeletes vagy ajánlok magam helyett mást amíg nem vagyok itt.Mert így úgy érzem, h csak a pénzről szól a dolog-részéről.Kicsit csalódtam is:(

2010. nov. 24. 11:21
 12/12 anonim ***** válasza:
hát eléggé anyagi gyanús a dolog!jöjjön a baba akkor amikor neki tetszik és ne amikor a dokinak beleférsz az idejébe!valaki úgyis segíteni fog neked a kórházban,magadra nem maradsz
2010. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!