Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél szülnétek? (Szolnok)

Kinél szülnétek? (Szolnok)

Figyelt kérdés
Dr.Tóth Zoltán vagy Dr. Zoboki Zsolt? Szülésznőt kit javasoltok?
2010. nov. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kellene választanom, én Dr. Tóth Zoltánra szavazok. Szülésznőt pedig kérdezd meg, hogy a választott doki kit javasol, mert általában megvan, hogy melyik doki melyik szülésznővel van úgymond párban.
2010. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindkettőről csak jókat hallottam. Tóth Zoltán az egy Humor Harold, jó pofa. Zoboki is nagyon aranyos, engem amikor első vizsgálatra mentem, akkor hozzá mentem.

Én egyébként ha minden jól megy akkor Dinya Tibornál szülök.

Szülésznőt is én választottam. A nőgyógyászatis részlegvezető főnővért, nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve. 38+3

Te hány hetes vagy?

2010. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Tóth Zoltánt ajánlom!nálla szültem 2éve!mindenre odafigyel,és nagyon jópofa!a szülés alatt végig poénkodott!nagyon megkönnyítette:)!mikorra vagy kiírva!
2010. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én még nagyon az elején vagyok, ez a 6. hét. (2011.júl.)

Olyan dokit szeretnék, aki mindenre odafigyel, ha valami gond lenne azt észrevegye.

Hosszú éveket vártunk erre a babára, azt szeretném, ha minden rendben lenne.

2010. nov. 21. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem Tóth Z. épp az állandó humorkodása miatt nem "jön be", nem tudnám elképzelni, hogy szülés közben röhögnöm kelljen bármin is. Én Mosonyinál szültem, imádom, nagyon aranyos. A szülésznőm Somogyiné Marcsi volt és rá is csak pozitív dolgokat tudok mondani, egy tündér!
2010. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12:59es vagyok!sokaknak bejön a poénkodása!hidd el nagyban megkönnyítette a szülésem!persze nem vagyunk egyformák:)!nagyon odafigyelt mindenre én hetente jártam hozzá,sokan járnak hozzá,csak jókat hallottam rólla!inkább vidám legyen egy doki,persze a legfontosabb,h értse a dolgát,minthogy faarcal,mogorván szóljon hozzád!kedves kérdező:ha érdekel tudok tel.számot küldeni priviben!jó egészéget nektek!
2010. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!