Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora a molimed eldobhatós...

Mekkora a molimed eldobhatós bugyi+betét L-es mérete?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mekkora fenékre ill. csípőre jó??? L-es volt a legnagyobb méret a gyógyszertárban és nem mertem megvenni. Meg tudná valaki mondani, aki használt már ilyet, hogy hány cm-es csípőre jó?

36 hetes pocis


2009. jan. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is L-est használtam. Ugyan a csípőmet nem mértem meg, de tök jó gumirozása van ennek a "mami-pelusnak", olyan kicsinek tűnik ahogy kiveszed, de aztán szépen ráidomult a 168 cm-em 85 kg-jához...;o) Ha sovány vagy sem fog lötyögni rajtad, szerintem.

hk

2009. jan. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most 162 cm vagyok és 78 kg. Most mértem meg a fenekemet 108 cm körbe. Elég kerek fenekem van. Arra is jó lenne?? Nem akarok feleslegesen kidobni 2500 ft-ot, van még mire költenem. :))
2009. jan. 11. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Abból is kiindulhatsz, hogy milyen méretű bugyit viselsz. (Nekem L-es a fehérnemű méretem is) Ha M-eset, akkor a kisebb is elég, de szerintem létezik belőle XL-es méret is.

De nem merem azt állítani, hogy tutira jó lesz rád, nehogy miattam költs feleslegesen ennyit. Üdv.

hk

2009. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van L-es, XL-es és XXL-es bugyim is. Szóval ez alapján nem igazán tudom eldönteni hogy jó lenne-e. De még szét nézek, hátha van nagyobb is. :))
2009. jan. 11. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!