Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gurulós bőröndbe vagy sporttás...

Gurulós bőröndbe vagy sporttáskába viszitek (vittétek) a cuccotokat a kórházba? Szülőszobára visztek külön kis táskát (papucs, kis türcsi, köntös, bugyi, betét, víz, szőlőcukor, fényképező)

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gurulós bőröndöd, nyugodtan használd azt, tapasztalataim alapján a kórházi személyzet jobban szereti. Nekem mindenhová ők vitték a cuccaimat, ez volt az előírás, és volt, aki morgott, hogy milyen nehéz a sporttáska. Ha neked kell pakolászni, akkor is kényelmesebb lehet. A szülőszobai pakk érdekes kérdés, én is csináltam külön kis motyót, aztán semmi nem kellett belőle a hálóingemen kívül, de azt meg az előkészítőben kellett felhúznom, úgyhogy fölöslegesnek bizonyult a külön csomag, pedig kellemes 20 órát töltöttem a szülőszobán. Mindenesetre érdemes összepakolni, mert sosem lehet tudni. Legfeljebb nem használod.
2009. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én utazótáskában vittem be a dolgokat-nem volt vele semmi baj.A szülőszobára sajnos én nem vittem semmit-csak a végén kértem hogy hozzák be a a vizet.De oda bugyi,betét nem kell,papucsot már előbb "rád adják".Törcsit és zoknit vigyél,na meg telcsit,szcukrot,Ja és wcpwpírt,mert ha "előkészítenek" az kell :-)

Könnyű szülést

2009. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gurulós, könnyebb berakni a szekrénybe. szülőszobába én külön vittem egy táskába a cuccot.
2009. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy mibe pakolsz szerintem mindegy. Szülés után úgy sem cipelhetsz.Hogy mi kell a szülőszobára azt pedig kérdezd meg egy szülésznőtől abba a kórházba ahol szülni fogsz. Ha pedig fogadtál szülésznőt akkor fordulj hozzá bizalommal biztos segíteni fog. Minden kórházban mások a szabályok. Így érdemes a kórházban érdeklődeni. Egyébként meg jogod van arra, hogy ha kórházat valasztottál az orvos megmutassa, a szülőszobát. Én pl. Bp. szültem a II. számú női klinikán és az orvosom megmutatta, hogyan néz ki a szülőszoba és el is mondták mikor kerül valaki be a szülőszobába és mikor a vajúdóba. Bátran kérj információt a kórháztól.

Boldog anyuka

2009. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak hátizsákot vittem, nem pakoltam sok cuccot. Két hálóing, bugyik, tisztálkodószerek, betétek, könyv, papucs és köntös. Kb ennyi. Én amikor bementem a kórházba, akkor megvizsgáltak, aztán mondták is, hogy öltözzek át hálóingbe, pongyolába, papucsba. Amikor ez megvolt, akkor átmentem a szülőszobára, a táskámat vittem magammal, azt odarakták a kisszekrény aljába és kész. Mondjuk nekem onnan nem kellett semmi, csak az irataim, szóval én nem csináltam külön táskát, csak a hátizsák első rekeszében voltak az iratok, telefon. Nálunk enni-inni nem lehetett semmit a szülőszobán, szóval arra nem volt gondom. Amikor már fent voltam az osztályon, anyukám akkor ment el venni nekem egy kis csokit meg pár doboz gyümölcslét. Szóval én azt nem csomagoltam, azt hoztak nekem, meg utána másnap hozattam be pelenkát a babának. De én a szobában a többieknél se láttam bőröndöt, csak sporttáskát. De mondjuk szerintem bőröndbe ugyan úgy lehet pakolni.
2009. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!